Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
czesto mam w glowie "wewnetrzny glos" - trudno to opisac ale cos w stylu przeczucia, ze mam zrobic dana rzecz, bo wplynie to pozytywnie na moje zycie. problem jest taki ze jesli tego nie poslucham - po czasie okazuje sie ze przegapilem ogromna szanse, albo znacznie by to odmienilo moje zycie na plus. ALE - jesli faktycznie poslucham tego przeczucia i zrobie tak jak mi podpowiada - okazuje sie to fatalnym wyborem i tylko przez to cierpie. wkurza mnie to niemilosiernie i trwa od ponad 20 lat.

nejlepszy przyklad - ponad 10 lat temu gdy malo kto slyszal o bitcoinie i kosztowal on mniej niz 100zl, czytalem sporo o tej technologii, bylem zafascynowany, opowiadalem wszystkim, doradzalem aby w to wchodzic i ten glos mi tak wlasnie podpowiadal, kup sporo i trzymaj, nie sprzedawaj - bedzie roslo w kosmos. wiekszosc osob pukala sie w czolo jak im opowiadalem, sami doskonale wiecie - ze nic z tego nie bedzie. co bylo dalej na pewno mozecie sobie dopowiedziec - nie zostalem milionerem, a bylo tak blisko... #bitcoin

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6267bab4ef9055830651daed
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 4
  • 2
nejlepszy przyklad - ponad 10 lat temu gdy malo kto slyszal o bitcoinie i kosztowal on mniej niz 100zl, czytalem sporo o tej technologii, bylem zafascynowany, opowiadalem wszystkim, doradzalem aby w to wchodzic i ten glos mi tak wlasnie podpowiadal, kup sporo i trzymaj, nie sprzedawaj - bedzie roslo w kosmos. wiekszosc osob pukala sie w czolo jak im opowiadalem, sami doskonale wiecie - ze nic z tego nie bedzie. co bylo
@noelus: nie przejmuj się mirku. Z posród 3 moich ziomeczków co kupili BitCoina za bezcen tylko jeden zarobił jakieś prawdziwe pieniądze i to połowę tego co miał zarobić. Jeden przeczekał górkę i spanikował, drugiego okradli, a ten trzeci co zarobił to jak zaczął sprzedawać to chyba z 10 tysięcy prowizji i innych opłat zapłacił zanim zobaczył prawdziwy pieniądz w ręce.