Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem normalni ludzie po śmierci mamy/teściowej to jakaś żałoba czy smutek czy refleksje. Natomiast te dwa orangutany wpieprzają pizze i hamburgery z dodatkiem i mordy ucieszone bo 10k wpadło. No gardzę tymi podludźmi w sposób absolutny. Wyznacznik bogactwa i życia w luksusie "Pizza z dowozem za 54 złote" wow ja #!$%@?! A na melinie oknami wiatr hula ale po co to robić, może samo się naprawi. Pizza jest teraz modna elo!
#bonzo
  • 8
@Poldon19: przecież w tej melinie od zawsze priorytety były odwrócone. Zęby czarne od próchnicy z dziurami jak po wybuchu Iskandera, bluza przepocona od dwóch tygodni ale za to kolejny krokomicz na ręce albo telefon z lombardu. Tiger jest człowiekiem zakompleksionym mocno, ubogim materialnie jak i umysłowo dla którego wyznacznikiem bogactwa jest pizza z sosem wylewającym się z niej jak i nowy telefon. Nie miał nigdy takich rzeczy w dzieciństwie i młodości
@Poldon19 Tak bardzo gardzisz, że regularnie ich oglądasz i założyłeś konto na wykopie żeby opisywać co unich widziałeś. Czujesz się wtedy bardziej dowartościowany czy po prostu lubisz to oglądać?