Wpis z mikrobloga

przynależny do zachodniego, wolnego świata


@DerMitteleuropaer: a co to dla Ciebie znaczy? Jedynym w pelni wolnym krajem w zachodniej cywilizacji jest USA, ktore kontroluje ten teren militarnie. Jesli nie wierzysz to zastanow się na przyklad dlaczego nie mamy bomby atomowej, choc bardzo by nam sie przydala
ak sobie myślę, że jak by mój Dziadek dożył chwili, gdy w jego rodzinnym mieście nieba przed ruskimi strzegą baterie amerykańskich rakiet


@DerMitteleuropaer: ale głupoty piszesz. Te baterie strzegą tylko bazy
@DerMitteleuropaer: mieliśmy albo tego samego dziadka, albo tak starszych ogarniętych ludzi było więcej, tylko ciężko było ich spotkać na codzień. Mój, może nie byłby szczęśliwy ze wsparcia Ukrainy (stracił kuzynostwo z rąk banderowców) ale wydaje mi się, że by rozumiał potrzebę chwili. Pozdro i leć do dziadzia ze świeczką na cmentarz, jeśli nie masz tak daleko jak ja :-(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DerMitteleuropaer: Chyba że byłby jakimś konfiarzem i by słuchał Brauna xd Nie no żartuje, Twój dziadek był wartościowym człowiekiem skoro o nim wspominasz, ja niestety swoich nie poznałem, dziadek od strony mamy był chyba starszym sierżantem, pewnie mógłbym liczyć na ciekawe rozmowy ale cóż, zginął w wypadku jak mialem 4 lata ¯\_(ツ)_/¯
Zdążył jeszcze zobaczyć rządy PiS i nie wypowiadał się ciepło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DerMitteleuropaer: szczerze zazdroszczę posiadania w przeszłości takiego dziadka, moi są ślepo zapatrzeni w PiS i nic nie przetłumaczysz, a wszelkie rozmowy z nimi "o polityce" zawsze kończą się u mnie nerwicą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale przynajmniej też nie lubią ruskich i chcą wspierać ukraińców, więc chociaż tu mamy