Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #nato #feels #rzeszow
Tak sobie myślę, że jak by mój Dziadek dożył chwili, gdy w jego rodzinnym mieście nieba przed ruskimi strzegą baterie amerykańskich rakiet Patriot, a na tutejszym lotnisku codziennie lądują NATOowskie samoloty ze sprzętem do bicia ruskich, to byłby szczęśliwy z tego w jakim miejscu jest dzisiaj Polska.
  • 19
  • Odpowiedz
@P3tro: Zdążył jeszcze zobaczyć rządy PiS i nie wypowiadał się ciepło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z resztą, nauczyłem się przeklinać jak przychodziłem do dziadków po szkole i oglądałem z dziadkiem transmisję obrad sejmu. :D
  • Odpowiedz
przynależny do zachodniego, wolnego świata


@DerMitteleuropaer: a co to dla Ciebie znaczy? Jedynym w pelni wolnym krajem w zachodniej cywilizacji jest USA, ktore kontroluje ten teren militarnie. Jesli nie wierzysz to zastanow się na przyklad dlaczego nie mamy bomby atomowej, choc bardzo by nam sie przydala
  • Odpowiedz
ak sobie myślę, że jak by mój Dziadek dożył chwili, gdy w jego rodzinnym mieście nieba przed ruskimi strzegą baterie amerykańskich rakiet


@DerMitteleuropaer: ale głupoty piszesz. Te baterie strzegą tylko bazy
  • Odpowiedz
@DerMitteleuropaer: mieliśmy albo tego samego dziadka, albo tak starszych ogarniętych ludzi było więcej, tylko ciężko było ich spotkać na codzień. Mój, może nie byłby szczęśliwy ze wsparcia Ukrainy (stracił kuzynostwo z rąk banderowców) ale wydaje mi się, że by rozumiał potrzebę chwili. Pozdro i leć do dziadzia ze świeczką na cmentarz, jeśli nie masz tak daleko jak ja :-(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DerMitteleuropaer: Chyba że byłby jakimś konfiarzem i by słuchał Brauna xd Nie no żartuje, Twój dziadek był wartościowym człowiekiem skoro o nim wspominasz, ja niestety swoich nie poznałem, dziadek od strony mamy był chyba starszym sierżantem, pewnie mógłbym liczyć na ciekawe rozmowy ale cóż, zginął w wypadku jak mialem 4 lata ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Zdążył jeszcze zobaczyć rządy PiS i nie wypowiadał się ciepło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DerMitteleuropaer: szczerze zazdroszczę posiadania w przeszłości takiego dziadka, moi są ślepo zapatrzeni w PiS i nic nie przetłumaczysz, a wszelkie rozmowy z nimi "o polityce" zawsze kończą się u mnie nerwicą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale przynajmniej też nie lubią ruskich i chcą wspierać ukraińców, więc chociaż tu
  • Odpowiedz