Wpis z mikrobloga

@Ludzik90: W Gdyni zawsze klimat do piłki jest i stadion fajny no i derby by wróciły, a do Korony jakiś sentyment mam i zawsze ich lubiłem za Ojrzyńskiego. Gieksa to przegrywy nie ma opcji że wejdą do Ekstraklasy, Stomil to bardziej wybiera się do drugiej ligi od pewnego czasu, a Odra to taki średniaczek i mogłoby się skończyć jak z Łęczną w tym sezonie. Tak patrząc na inne zespoły to w
@Brazylia: Arkę dla derbów z Lechią i kolejnej drużuny z północy Polski oraz z dobrą infrastrukturą, Widzew wiadomo, historia, fajna infrastruktura i dużo kibiców. ŁĶS dla kolejnych ciekawych derbów i dużej ilości kibiców. Ogólnie kibicuje wszystkim drużyną z dobrą infrastrukturą, bo to one głównie napędzają kibiców i ligę. Mam nadzieję, że nigdy drużyny pokroju Stomila, Chrobrego, Puszczy, Polkowic, Skry i GKS Jastrzębie nie awansują do ekstraklasy. Ponieważ nie posiadają dobrej infrastruktury,
@DrDollar: Oni to niech ścigają rządzących w Częstochowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie dostać licencji na stadion do 1 ligi to wielkie iks de. Wróże im w przyszłym sezonie spadek do 2 ligi, więc Słowacy muszą szukać innych klubów ( ͡° ͜ʖ ͡°)