Wpis z mikrobloga

hm mnie zastanawia co innego, skąd na wykopie taka obrona tych kontrolerów lotu, hur dur każdy się rzuca na wykopie w ich obronie, a jak była afera 2lata temu że śpią na nockach i na kamerach nawet się nie kryli jak karimaty rozkładali i jeden tylko zostawał przy monitorach (dał radę?) kosząc za te nocki naprawdę grube pieniądze, to nikt nie pamieta
  • Odpowiedz
@Vedar: To aplikuj na kontrolera, wymagana jest tylko matura. Na pierwszym etapie dają 100 pytań w 100 minut, pytania obejmują testy z matematyki, pytania logicznego i pytania na angielsku. Pierwszy etap uwaga 99% kandydatów, a kolejne etapy są jeszcze trudniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
#!$%@?ć programowanie, czas się przebranżawiać na kontrolera lotów


@Vedar: niestety większość ludzi jest zbyt głupia na zostanie kontrolerem lotów, nie mówiąc już o tym, że ze stresu by się zesrali
Także mogę życzyć powodzenia w robieniu uprawnień 10 lat dłużej niż normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vedar: To jest sektor kompletnie kontrolowany przez państwo. Mieli całe lata by wyszkolić nowe osoby, poszerzyć pulę potencjalnych kontrolerów, a tak zostali z grupką ludzi, która mogła dyktować warunki. Obecna sytuacja to tylko i wyłącznie wina PiSu, nikogo innego.
  • Odpowiedz
@maikeleleq
Jeszcze zabawa radarem, assesment i rozmowy kwalifikacyjne, ostatni etap to badania lekarskie. A te zadania były #!$%@? XD udało mi się dotrzeć do rozmów, ale chyba mój profil psychologiczny im nie odpowiadał. Dwa razy byłem z jednego zgłoszenia i muszę powiedzieć, że nigdzie tak trudnych rozmów nie przeprowadzałem. Teraz każda jedna to betka i na lajcie do nich podchodzę :D

Jeśli trójkąt jest czerwony to przyjmij, że to kwadrat i
  • Odpowiedz
@Vedar: zaraz przeczytamy że w sumie to 100k miesięcznie mieli.
No i co z tego że mieli?
Jeżeli ktoś umie wykonywać pracę której większość społeczeństwa nie umie i jest to praca niezbędna to niech i ma 100k miesięcznie. Jeżeli przynosi dla firmy zysk na poziomie 150k+ miesięcznie, to czemu nie ? Wszystkich ludzi którzy uważają że każdy powinien mieć po równo polecam wysłać kilkadziesiąt lat wstecz. Był taki ustrój w
  • Odpowiedz