Wpis z mikrobloga

Śmieszny trend na Twitterze obserwuje a mianowicie, zrzucanie wszystkich niepowodzeń Wisły na sędziów.
Ogólnie to ja już się pogodziłem ze spadkiem kilka kolejek temu, ale mam na uwadze że może zdarzyć się jakaś niespodzianka i się utrzymamy.
Spadek do 1 ligi to nie koniec świata. Jeszcze kilka lat temu groziło nam, że klub przestanie wg istnieć.

#wislakrakow
  • 5
@l-RAD-l: Wisła gra słabo w tym sezonie i tego nikt nie podważa. Problemem jest natomiast całkowicie odmienne podejście do niemal identycznych sytuacji przez sędziów, a tu prym wiedzie Sylwestrzak:
- w meczu z Radomiakiem Angielski dostaje w nogę od Aschrafa, wybija się w powietrze jakby mu pół ciała wyrwało, a VAR interweniuje
- w meczu z Piastem Yeobah jest kopnięty, sędzia gwiżdże karnego, wzywa go VAR, analiza trwa dobrych kilka minut
Śmieszny trend na Twitterze obserwuje a mianowicie, zrzucanie wszystkich niepowodzeń Wisły na sędziów.


@l-RAD-l: też to zauważyłem ostatnio. Oczywiście - kilka błędów sędziowskich było jak nieuznana bramka z Lechem czy to o czym pisze @Heero21: - te same sytuacje oceniane totalnie odmiennie.
Sędziowie sędziami natomiast największy problem jest po prostu w zespole, który nie wie co to gra w obronie ani co to skuteczność.