Wpis z mikrobloga

@Pethaf: zrób baranka o ścianę to może uruchomisz myślenie, albo zaraz zacznę wierzyć, że ty jesteś z tych maturzystów od garnków na głowie.
przecież na wyspie w galerii z lakierami do paznokci, albo innej gównorobocie typu ochrona albo pilnowanie dziecka zarobisz więcej niż 2k prowadząc własny biznes, martwiąc się o zusy, okresy nauki zdalnej (brak dochodu).
  • Odpowiedz
@kapitan_knur: na wyspie w każdej chwili ktoś może podejść i coś od ciebie chcieć. A w szkole sklepik działa tylko na przerwach, poza nimi pani może sobie książkę czytać, telewizję oglądać. Zawsze. Jak było tak tragicznie to czemu ciocia ciągle z poświęceniem prowadziła ten beznadziejny biznes? XD bo to WYGODA, KOMFORT. Jak jej było mało to mogła sobie długopisy skręcać w czasie lekcji
  • Odpowiedz
Po pierwsze drodzy panowie, to między przerwami pani robiła kanapki, po drugie jak przypomnę sobie jaki syf tam był sprzedawany (nie wiem jak teraz, szkołę skończyłem dawno dawno temu), to własnemu dziecku chyba nie dawałbym pieniędzy do szkoły ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@jmuhha: Oranżadke w proszku, star chipsy bo sa karty z dragon balla, a o 15 w rtl7 dalsza czesc walki z komurczakiem ()


@LowcaZMroku: karty z dragon bulla były w Chio Chipsach

U mnie w sklepiku kupowało się palucha za 45 groszy, albo chipsy bez żadnych kart czyli star chips tez za 50gr.
Paluch lepszy bo mozna było się najesć.
A Po Chio
  • Odpowiedz
ciekawe jakie imperia finansowe powstały z tych sklepikow ;-)


@rrobot: chyba żadne, w mojej podbazie średniej wielkości (po 3 klasy na rocznik) przez rok stał pusty, bo nie było chętnych się z gówniakami dożerać żeby im opchnąć chipsy maczugi z marżą 20 gr.
  • Odpowiedz
Psze pani to ja poproszę maczugi,


@jmuhha: świat się zmienia, akurat rozmawiałem z moim synem, lvl 11 na podobny temat :)
- tata, a wiesz, u nas w szkole znów sklepik otworzyli (z powodu lockdownów covidowych poprzedni dzierżawca sklepiku podziękował za współpracę)
- to fajnie, nie będziecie musieli na przerwach do Biedronki cichcem latać.
- eee, pewnie tak jak w tym poprzednim też nie da się kartą płacić, to i tak
  • Odpowiedz