Wpis z mikrobloga

Wiem, że #bylo, ale nie w tym rzecz. Bo dziś w mpk tak sobie pomyślałem... jest tyle fajnych #rozowychpaskow w wieku mniej więcej 15-25 ( ͡º ͜ʖ͡º) A potem ich ilość drastycznie spada... i widać głównie takie #wyblaklerozowepaski z fryzurami jakby były w wojsku (na krótko) i posturą jakby żywiły się #mutantmass.

Gdzie znikajo te fajne #rozowepaski? (_ ) #kiciochpyta

Pobierz szoorstki - Wiem, że #bylo, ale nie w tym rzecz. Bo dziś w mpk tak sobie pomyślałem.....
źródło: comment_lkhFQY8AlgPC01fflNQnS6E0sDAWLEGA.jpg
  • 15
wyjście za mąż powoduje transformację w ogra


@szoorstki: obstawiam to, ewentualnie ciąża, a potem zbytnie lenistwo by wrócić do rozmiarów człowieka. Włosy na krótko, bo nie trzeba ich myć tak często itp itd.
@jantarka: No ale u nas jest chyba jednak wyrównana średnia, faceci jak są ok, zazwyczaj trzymają się potem dobrze. A jak ktoś już wcześniej został #przegryw'em i nie ogarnął, raczej nie ma ratunku. Ewentualnie trafiają na złe kobiety i stają się menelami :D


@wysuszony: włosy na krótko z powodu codziennego mycia właśnie. Od 15 roku życia mam krótkie (z małymi wyjątkami typu bardzo zimna zima, podczas której z dłuższymi włosami jest cieplej w uszy) i zamiast codziennie tracić ponad pół godziny na mycie, suszenie, pielęgnację, czesanie, załatwiam wszystko w niecałe 10 min.