Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 39
172 863 + 24 + 56 = 172 943

56km - #bikemaraton w Miękinii, trasa mega (średni dystans). Start z 4 sektora, poszła moc od początku. Jechało się fajnie, ale ciężko było wyprzedzić - wąsko. Pod jednym mostkiem udało się trochę osób ominąć - ach ta woda. Wszyscy stanęli i próbują przejść jakoś boczkiem, a ja środkiem lecę bez dużego zwalniania, ale też tak aby bardzo nie pochlapać (i nie wywalić się, jeśli by się okazało, że jednak głęboko - ale ktoś tam krzyknął, że płytko). Reszta już mocna jazda.
Podłoże przeważnie średnio twarde, ale z korzeniami. Jechało się mi ciężko.
Finalnie 57 na 83 w kategorii. Open w okolicy 2/3 stawki. Myślałem, że było lepiej w trakcie, ale nie będę narzekał. Ze 2-3 miejsca w kategorii bym ugrał, gdybym nie musiał przystanąć - nauczka na przyszłość.

24km - MTB Cross w Daleszycach, wyścig mojego młodego, jechałem jako opiekun. W pierwszej części był mocny, bardzo mocny i gdyby utrzymał myślę, że pudło by było. W drugiej części osłabł i stracił przez to trochę. No cóż, następnym razem będzie lepiej :)

może warto dodać, że w ten weekend zahaczyłem jeszcze o: Henrykowski Maraton Rowerowy (rewelacyjna jednorazowa impreza - zapraszamy w 2023), oraz na Bike Atelier Maraton. Całość mocno intensywna, dużo kilometrów w aucie, a totalnie dobiła mnie cena diesla - 7,20.... aż pierwszy raz od bardzo, bardzo dawna nie zatankowałem auto do pełna bo uznałem, że ktoś na stacji przegina. Okazało się, że to jednak normalna cena.... cóż, witamy jeszcze większą inflację, bo to też będą dodatkowe podwyżki.

#rowerowyrownik #ruszkielce #mtb

Skrypt | Statystyki
  • Odpowiedz