Wpis z mikrobloga

No i rozgrywka w Nemesis kolejna za mną. Graliśmy w trzy osoby:
Naukowiec/Kapitan/Pilot
Dodatek: Aftermath/Osiągnięcia/Wyzwania/Korytarze Techniczne/Fanowskie Cele
Tryb: Misja Badawcza

Alarmy były rozwiązywane na bieżąco, obcy dość szybko pojawił się na planszy, ale dzięki karcie uniku udało się wyjść z walki bez szwanku, a następnie zarzucać poczwarę granatami. W tym czasie naukowiec krążył po statku czegoś szukając, ale nie chciał się podzielić wiedzą. Najdziwniejsze było zachowanie pilota, który stwierdził, że wszystkie silniki działają oraz zmieni koordynaty na takie aby statek leciał na ziemię. Oczywiście nikt mu w to nie wierzył. Naukowiec po przejściu do silników zbyt mocno zahałasował i przywołał do siebie królową, wiadomo co to oznacza. Nie pomagał fakt, że każdy z nas był oblepiony śluzem, nawet w prysznicach był śluz! Po tym jak królowa zabiła naszego niepełnosprawnego kompana zacząłem biec w stronę kapsuł ratunkowych. Wchodząc do pomieszczenia zauważyłem larwę, ale dzięki temu wszystkie korytarze wyzbyły się szmerów. Królowa była pokój obok. Szybki strzał i po larwie, teraz tylko wyrzucić cokolwiek i jestem zwycięzcą.. no i wyrzuciłem niebezpieczeństwo. Królowa wpadła na imprezę, zawinęła ogonem prosto w mój policzek i zginąłem. Dodatkowo zaraz po mojej śmierci statek spłonął i wszyscy zginęli.

#nemesis #gryplanszowe #grybezpradu
Pobierz lizakoo - No i rozgrywka w Nemesis kolejna za mną. Graliśmy w trzy osoby:
Naukowiec/...
źródło: comment_1650875222PtyZm5UxQPvAZpvwU38x5M.jpg
  • 1