Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 184
Spermiarzu z #tvgry jeżeli masz zamiar wywalić stówkę na patronie różowej Julki z #tvgry tylko po to żeby zagrać z nią w grę.
To na serio zacznij się nad sobą zastanawiać.
Właśnie wywalasz pieniądze na to żeby kupić sobie złudne przeświadczenie o tym że jakakolwiek różowa chce z tobą wchodzić w interakcje. Życie to nie gra i nie nabijesz żadnego "paska relacji" grając z nią na pc.
Zawsze będziesz dla niej tylko źródłem dodatkowych pieniędzy plasującym się dalej niż typowi beta-orbitrzy.

Nie mówię tego żeby Ci dowalić ale taka jest prawda. Znacznie lepiej jak wydasz tę stówkę na karnet do siłowni i tak najpradopodobniej pójdziesz max dwa razy ale przynajmniej z czystym sumieniem spojrzysz sobie w oczy i powiesz: "starałem się ale nie wyszło".

#przegryw #blackpill
annamaria2137 - Spermiarzu z #tvgry jeżeli masz zamiar wywalić stówkę na patronie róż...

źródło: comment_1650873703qOpKVILX09vjjveK4HrTfQ.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shakerti1 no słuchaj, atencja i kasa, już 10 osób kupiło abonament na jedną grę miesięcznie.
Ja tam jestem zdania że jak chcą płacić to niech płacą wolny rynek i tyle
  • Odpowiedz
@GearIsGreat Ale #!$%@? ziomek, coś co jest szkodliwe nie powinno się reklamować w taki sposób. Nie robię z mężczyzn idiotów tylko tych którzy to kupują a raczej nie robię z nich idiotów tylko zdecydowanie są to osoby z problemami.
  • Odpowiedz
  • 122
@GearIsGreat Ale co ty #!$%@? o ruchaniu, ty łachu? Chodzi o to, że wytwarza to sztuczne przeświadczenie tego, że masz jakieś relacje z płcią przeciwną i to jest szkodliwe. Całe to przedsięwzięcie jest sztuczne jak i ta laska, wszytko jest robione dla kasy.
  • Odpowiedz
@GearIsGreat No bo #!$%@? głupoty. Nie gadałem z żadnym z nich ale powiedz mi, jaki normalny, zdrowy facet płaciłby 100 zł miesięcznie obcej dziewczynie, żeby grała z nim raz w miesiącu. I jeszcze łaskę robi bo ona czasu nie ma xD
  • Odpowiedz
@GearIsGreat Chyba że ktoś jest jej jakimś fanem i bardzo lubi jej twórczość to spoko ale szczerze mówiąc, nie jest to najbardziej interesująca dziewczyna na YouTube, zdecydowanie bardziej interesujący jest jej wykreowany image.
  • Odpowiedz
@GearIsGreat No zrozumiałbym to gdyby była ona faktycznie jakoś interesująca ale cię zaskoczę - nie jest. Jest w #!$%@? nieciekawa i kreuje taki swój obraz, żeby to sprzedać w internecie. Do tego tą cała otoczka z podróżą xD
  • Odpowiedz
@shakerti1: ale skoro twoim zdaniem nie jest interesująca, to nie kupujesz nic. A jak ich zdaniem jest interesująca to sobie mogą kupić nie xD? To czy cos jest interesujące czy nie to chyba osobista kwestia xd?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@shakerti1 o chlebie @GearIsGreat o niebie.
Wydaje mi się że @shakerti1 - owi chodzi o to że są tacy mężczyźni którzy prawie w ogóle nie mają kontaktów ze społeczeństwem często jest to spowodowane jakimiś fobiami lub innymi urazami. Tacy ludzie podświadomie pragną jednak bliskości czuć się lubianym/kochanym. Niestety przez wyżej wymieniony problem nie mogą zaspokoić tej potrzeby. Julki nauczyły się na tym żerować i w tym jest cały problem.
  • Odpowiedz
@GearIsGreat Dla takiej osoby która jest w #!$%@? zakompleksiona i ma duże problemy z interakcją z kobietami i ogólnie ludźmi ona i tak będzie interesujaca bo chce spędzić z nim raz w miesiącu czas, rozumiesz? Dlatego to jest szkodliwe a ty pomijasz tą kwestię i musisz, że ktoś z wielkiej sympatii do niej będzie to konsumował.
  • Odpowiedz
@annamaria2137: mało wiarygodne mi się wydaje że jakiś typ kupuje taki pakiet widząc że setki innych typów też to kupili, mając domniemana świadomość że będzie miał jakieś unikatowe relacje z taką laska xD ale może tak jest, nie wiemy tego ani ty ani ja, nie mamy nic oprócz domysłów xD ale jakby były jakieś badania na ten temat z "kupującymi" wywiady itd to zmieniłbym zdanie xD
  • Odpowiedz
@shakerti1: po 1 to mnie #!$%@? obchodzi co inni robią z swoją kasa dopóki nie szkodza innym, a po drugie to tylko nasze domysły, może masz rację, a może nie. Sam prxyznales że nawet nie gadałeś z tymi ludźmi
  • Odpowiedz