Wpis z mikrobloga

@Uzytkownik_awaryjny:

jak sobie pomyśleć to call of duty 2 dalej jest jedną z lepszych gier o 2 wojnie światowej

Warto jednak zaznaczyć, że od czasu premiery COD2 po prostu mało kto takie gry w ogóle robił(z gier AAA raptem kilka tytułów kojarzę z czego 2 to też CODy xD). Po premierze COD4 moda na drugowojenne strzelanki przeminęła, i wszyscy poszli we współczesność/przyszłość ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Koobik: Hmm, to była ta gra, gdzie się robiło takie pojedyńcze scenki przy pomocy takich ludzików manekinów i można je było składać w "film"?
Jak patrzę na screeny na necie to wychodzi,.że chyba jednak to inny tytuł w tym samym temacie...
  • Odpowiedz
@Karp_Molotow: @pi73r: @Zgrywajac_twardziela:
CoD4 MW na Promodzie to najlepszy tytul pod granie competitive z serii CoD, wybitna gra ktora moglaby spokojnie rywalizowac z CSem na dlugie lata gdyby jej data wydania nie przypadla na swiatowy kryzys (wygrane z turniejow w tamtym okresie spadly o 90% z racji ciec kosztow na marketing).

Zreszta scena movie-makingu na CoD4 do dzisiaj nie zostala pobita przez zadna inna gre. Ludzie
  • Odpowiedz
@sheslostcontrolagain: do dzisiaj raz na parę miesięcy instaluje sobie cod 2 i gram na najwyższym poziomie jak dzieciak i #!$%@? się jak mnie zabija jak bym grał w to pierwszy raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedna z lepszych gier w jakie grałem
  • Odpowiedz
@Uzytkownik_awaryjny:

jak sobie pomyśleć to call of duty 2 dalej jest jedną z lepszych gier o 2 wojnie światowej

Warto jednak zaznaczyć, że od czasu premiery COD2 po prostu mało kto takie gry w ogóle robił(z gier AAA raptem kilka tytułów kojarzę z czego 2 to też CODy xD). Po premierze COD4 moda na drugowojenne strzelanki przeminęła, i wszyscy poszli we współczesność/przyszłość ¯_(ツ)


@Zgrywajac_twardziela: Kiedyś czytałem artykuł
  • Odpowiedz