Wpis z mikrobloga

Po co mam gotować, jak zarabiam 13k/msc,


@Defined: twój infantylny wpis powoduje u mnie reakcje odwrotną od zamierzonej przez Ciebie :) Liczba którą wymieniasz robiła wrażenie w czasach w których apple robiło tylko komputery i odtwarzacze mp3.
Jeśli nie wiesz "po co" się gotuje - gratuluje.
@hawat:

twój infantylny wpis powoduje u mnie reakcje odwrotną od zamierzonej przez Ciebie :) Liczba którą wymieniasz robiła wrażenie w czasach w których apple robiło tylko komputery i odtwarzacze mp3. Jeśli nie wiesz "po co" się gotuje - gratuluje.

Zobaczyłeś różowy pasek i tryhardujesz jak jakiś pseudointektualista, jednocześnie siedząc na portalu ze śmiesznymi papieżami xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hawat: pytam się ciebie nie ogółu, skoro 13k to 30 lat temu było wyznacznikiem zazdrości i o tym fakcie wiesz, to na pewno masz informację jaka to jest suma aktualnie.
Po co mam gotować, jak zarabiam 13k/msc,


@Defined: twój infantylny wpis powoduje u mnie reakcje odwrotną od zamierzonej przez Ciebie :) Liczba którą wymieniasz robiła wrażenie w czasach w których apple robiło tylko komputery i odtwarzacze mp3.

Jeśli nie wiesz "po co" się gotuje - gratuluje.


@hawat: Zacznijmy od tego, że OP w tym roku zdaje maturę i nie wiem czym jest filologia XD
A ten antykapitalizm sugeruje, że OP
skoro 13k to 30 lat temu było


@Ahoga: Zacznij na początek od uzupełnienia swojej wiedzy na temat chronologii portfolio produktowego apple. Chyba że przybywasz z przyszłości. Potem popracuj nad umiejętnością zadawania pytań.

Zobaczyłeś różowy pasek i tryhardujesz jak jakiś pseudointektualista,

@Defined: Ponglish is a hard language. Next time try to use one language per sentence.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hawat: Zacznij na początek od powiedzenia mi jaka suma na tobie aktualnie robi wrażenie dziadzie z elektrody. Boisz się powiedzieć? Nie wiesz jaka suma na tobie robi wrażenie? Za wolno myślisz i jeszcze nie przetworzyłeś tego pytania?
Jak to jest być starym dziadkiem co nie zna slangu internetowego?


@Defined: Tiktokowy bełkot nazywasz "slangiem internetowym"? Argumentum ad personam skwituje uśmiechem politowania dla twojego prostactwa :)
@Balrog94: Antykapitalizm jest naturalną rzeczą dla człowieka, który rozumie co się dzieje w obecnym świecie i to, że obecny świat ulega coraz większej cyfryzacji i coraz więcej prac wymaga od nas obsługi komputera, lub innych skomplikowanych urządzeń elektronicznych, a nie każdy człowiek jest w stanie nauczyć się tego obsługiwać z przyczyn całkowicie naturalnych.
Postępująca automatyzacja napędzana przez system kapitalistyczny sprawi, że nie będziemy wiedzieć co zrobić z ludźmi, którzy mają 83
Zacznij na początek od powiedzenia mi jaka suma na tobie aktualnie robi wrażenie dziadzie z elektrody. Boisz się powiedzieć? Nie wiesz jaka suma na tobie robi wrażenie? Za wolno myślisz i jeszcze nie przetworzyłeś tego pytania?


@Ahoga: Dziecko drogie, widzę że internet to dla Ciebie poważny biznes. Weź może zgodnie z ostatnią modą w twoich kręgach kulturowych dokonaj terapeutycznej masturbacji w celu rozładowania negatywnych emocji. Emocjonalne erupcje na poziomie 10 letniego