Wpis z mikrobloga

@hawat: Tryhard jest określeniem używanym przez graczy i jest to bardzo stare określenie, bo się go używało już 7/8 lat temu, aby opisać gracza, który za wszelką cenę chciał wygrać. Słowo zyskało inne znaczenia, jednym z nich jest właśnie opisywanie takich ludzi jak ty, którzy się zesrali o proste pytanie i zachowałeś się wobec mnie pasywno-agresywnie tylko dlatego, że mam różowy pasek.
  • Odpowiedz
@Defined: Za jakiś czas przypomnisz sobie w jakie bzdury wierzyłaś i jakie wypisywałaś w internecie... I jeśli masz pod sklepieniem choć trochę sprawnych neuronów będzie Ci bardzo wstyd przed samą sobą.
  • Odpowiedz
@Defined: Aż 8 lat? Faktycznie długo... Nie czujesz się jakoś staro? Siwe włosy? Nie strzela Ci coś w kręgosłupie? Menopauza której pewnie wyczekujesz niecierpiliwe? 8 lat - powinna być po tak długim czasie wprowadzona litościwa eutanazja żeby nie cierpieć z powodów geriatrycznych...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hawat: gościu, ale zrozum, że ja jestem chłopem, a różowy pasek ustawiłem, żeby cisnąć bekę z takich mizoginów jak ty
  • Odpowiedz
gościu, ale zrozum, że ja jestem chłopem, a różowy pasek ustawiłem, żeby cisnąć bekę z takich mizoginów jak ty


@Defined: Coś Ci nie idzie skoro się z tego tłumaczysz. Może dołącz do kolegów z #przegryw?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hawat: śmiesznie jest patrzeć jak wykopek pisze mizogonistyczne komentarze, a potem się dowiaduje, że jednak nie pisał z kobietą a z chłopem
  • Odpowiedz
@Defined: Prawdziwy z Ciebie feminista. To z pewnością podnieca kobiety ;) Ale wiesz że zaburzenia tego typu się leczy? Czy 8 lat to jednak za mało żeby skontaktować się ze specjalistą...
  • Odpowiedz