Wpis z mikrobloga

Raz, raz. To może tak, od Huberta bym zaczął. Hubercie, z racji młodego wieku no masz prawo nie mieć doświadczenia życiowego, ale żeby aż tak doświadczenia nie mieć to sobie nie wyobrażam. Nie wchodź mi, chwileczkę jeszcze nie doprecyzowalem myśli. Nie możesz przerywać mi po 10 sekundach, zaczekaj chociaż 30. Otóż Wojtek, wzięliście sobie na twarz, jako twarz bo to jest twarz federacji yyy jako tutaj frontman chłopaka który ma prawo nie mieć przygotowania prawnego ale na etapie wiedzy takiej ogólnej żeby nie rozróżnić postępowania w sądzie cywilnym. Jeżeli jest rozwód to gdzie do jakiego sądu idziemy? Jeżeli jest nabycie spadku do jakiego sądu idziemy? No to jeżeli jest sprawa o której tutaj mowa no to ten chłopak porównuje sprawę o o naruszenie i o odszkodowanie z tytułu bezprawnego wykorzystania wizerunku do sprawy do ko do ko do konfidenctwa...ALE TAŃCULA MI NIE PRZERYWAJ BO SIĘ PRZEZE MNIE NIE PRZEBIJESZ, TAŃCULA NIE PRZERYWAJ, NIE PRZERYWAJ IMPOSTACJA GŁOSU NA POZIOMIE PARADOKUMENTU. xD
#famemma
OldTimer11 - Raz, raz. To może tak, od Huberta bym zaczął. Hubercie, z racji młodego ...

źródło: comment_1650835195KuB2KXDYbSlAT0IF4HOC7F.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach