Wpis z mikrobloga

Mirasy, bardzo przydatna rzecz- 10-2 lata spreadu obligacji skarbowych

Jeżeli rośnie to banki też rosną a jak spada to banki też spadają (bardzo przydatne i trafne)
Jeżeli ktokolwiek jest na statku o nazwie banki...
To ewakuować się z tych pozycji póki jeszcze macie okazję
Ostatnio trochę uroslo bo wskaźnik leciał do góry,następnie spadało, tak też było na wykresie
Jeżeli macie jakiekolwiek pojęcie co się dzieje w gospodarkach i że już nikt nie chce drogich kredytów, albo banki ich w ogóle nie dają, bo znają sytuację, to wiecie że mamy system monetarny oparty na długu i kredytobiorcy kręcą ty kołem zniewolenia, a skoro nikt nie pożycza, albo ich nie udziela to gospodarka upada

Pamiętajcie jak giełda traci to tracą gospodarki, a teraz niektórzy wybudzi się w ze snu i widzą, że ten ich Bull market to bzdura która już dawno się skończyła (pisałem o tym od miesiąca)
teraz droga jest jedna - dół
Wykres w załączonej fot
#gielda #banki
Pobierz
źródło: comment_1650811968HxB6hV8oXnuORHluIFCJyb.jpg
  • 5
@Byku_of_wall_street: no ale ty wiesz że po takim sporym wzroście przychodzi korekta? Spada już od dłuższego czasu ale to nie jest żaden kryzys, gospodarka nie upada. Podałeś za przykład te banki to Ci powiedziałem że one już od dłuższego czasu spadają. Wysłałem ci linka z krzywą gdzie masz zaznaczone kryzysy na przestrzeni. Kryzys występował kiedy krzywa zaczęła rosnąć a nie kiedy była w swoich minimach. Zgodnie z twoim założeniem jak krzywa