Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem ze swoją różową już 6 lat razem, rok zaręczeni. Ja lvl 28, ona 27. Bardzo ją kocham planujemy spędzić razem resztę życia założyć rodzinę , mieć dzieci. Ogólnie świetnie się na układa, mamy dobre prace. Moi rodzicie kupili mi mieszkanie, nie dawno je urządziliśmy i mieszkamy w nim od nie dawna. Jest idealnie, wydaje się, że wszystko jest super, a właściwie było do nie dawna. Ostatnio moja luba zaczęła wspominać coś o otwarciu związku przed ślubem, żeby się wyszaleć ( jesteśmy dla siebie pierwszymi partnerami). Nie powiem trochę mnie to przejęło. Czy to jest ten " red flag" ? Ogólnie słyszalem historie, że takie otwieranie związku przeważnie źle się kończyło dla par. Mi ogólnie też się to nie podoba, nie wiem czy spojrzałbym na narzeczoną tak samo wiedząc, że pozwoliłem jej pieprzyć się z jakimiś innymi facetami. Nie chciałbym, żeby kiedyś moje dzieci się o tym dowiedziały i spytały dlaczego tata pozwolił na to mamie. Jeśli chodzi o seks to jest w porządku co najmniej raz dziennie, dużo eksperymentowaliśmy: jakieś zabawki, anal, czasami nawet stosunek w dziwnych miejscach ( nie pytajcie xd). Zawsze mi mówiła, że jej wystarczam i jest jej ze mną dobrze. No więc jeśli chodzi o to to raczej nie mam co się martwić. Powiedziałem jej, że muszę się nad tym zastanowić.

Jakieś rady ? Był ktoś może w podobnej sytuacji ? Nawet jeśli się nie zgodzę, to i tak prawdopodobnie będę miał jakieś myśli w głowie o tym, że będzie chciała znaleźć jakiegoś #bolecnaboku.Nie wiem co mam o tym myśleć.

#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626462e91a57726c6d2feb49
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 51
szach&mat: 2/10 bo odpisałem ,ale masz dwa wyjścia i oba najprawdopodobniej skończą się rozstaniem. Pierwsza opcja to krótkie ucięcie sprawy i spakowanie jej rzeczy oraz zmiany wkładki do drzwi. Druga to zgodzenie się na otwarty związek, ale bez żadnych tajemnic - niech poda hasło do maila, fb, tindera, whatsappa, snapa i innych aplikacji, które widzisz na jej telefonie lub komputerze. Najprawdopodobniej się nie zgodzi i skończy się tym, że "zrezygnuje", ale
Nie chciałbym, żeby kiedyś moje dzieci się o tym dowiedziały i spytały dlaczego tata pozwolił na to mamie.


@AnonimoweMirkoWyznania: jezu typie twoje dzieci nie będą się o takie rzeczy pytały. :D
Nie ciekawi cię to jak jest z kimś innym? Seks z innymi wygląda trochę inaczej, niż seks tylko z tą samą osobą. Myślę że to zrozumiałe że ona chce się wyszaleć przed wzięciem ślubu, lepiej zdobyć doświadczenia przed niż po
@2564: jak chce czegos innego a on ma wątpliwości to z dużym prawdopodobieństwem jemu nie będzie to ciągle dawało spokoju, to że jego luba się rżnie z innymi. Jeśli on sam nie chce się otwierać na inne laski, to takie jednostronne puszczenie swojej w obieg to samodzielne dorabianie sobie rogów. Może on by chciał ta jedna konkretną zupę i wolałby się ta zupa nie dzielić z innymi?
Imho sprawa dla opa
@cienki137: zle mnie zrozumiales. Nie mialam na mysli, ze jesli ktos nie chce otwierac to jest niedojrzaly. Mialam na mysli, ze jesli oboje chca cos takiego to wymaga mega opanowania i dojrzalosci - bo to psychicznie nie jest latwe, malo kto lubi sie dzielic czy byc na drugim miejscu. Takze u opa nawet nie widze takiej opcji, zeby mogl w to wejsc bo jemu to nie pasuje - i jesli wprost
@little_muffin: okay, sorki, tak to było ubrane w słowa, można było źle zrozumieć.

@lord_xenu: jeżeli obie strony na to idą i im to nie przeszkadza, nic nam do tego. Wczoraj znajoma opisała mi sytuację swojej kumpeli. Jest z przystojniakiem, ale zawodowo kmiot, a inny, mniej urodziwy, kupił mieszkanie dla niej i ma wciąż nadzieję, że ona się do niego wprowadzi. Nawet jeśli wprowadzi się z tamtym ( ͡° ͜
@cienki137: Dlatego lepiej ją puścić kiedy nie są małżeństwem, kiedy nie ma dzieci. Bo gdy to się stanie po ślubie będzie jeszcze większy kwas. A tak po karuzeli #!$%@?ów może wrócą do siebie. I też już nie przesadzajcie. Po świecie nie łażą same dziewice. Szansa że ożenisz się lub wejdziesz w związek z laską co miała więcej niż jednego #!$%@? jest ogromna, więc każdemu powinno siedzieć na łbie to że ona
@2564: jeżeli ich związek zaszedł już w okolice małżeństwa i po x latach razem laska #!$%@? z takim tematem jak skakanie po obcych bolcach to jest skreślona i to bez względu na to ilu miała partnerów, a ty filozofii sobie nie dorabiaj. Jeśli teraz nagle ma jakieś wątpliwości i chciałaby sobie zaszalec to niech odpuści związek i leci w świat, op przecież siła jej nie trzyma.

Znam też udane związki gdzie
@AnonimoweMirkoWyznania: Osobiście nie wyobrażam sobie być w związku, który nie jest otwarty, ale... Ty to Ty. A Twoja kobieta, to Twoja kobieta. Musicie to przedyskutować między sobą i ogarnąć tak, by to wam było komfortowo. Rady wykopków tu wiele nie pomogą.