Wpis z mikrobloga

Albo to Misiek S. na perfumowych świrach jest geniuszem do golenia baranów, albo sam po prostu jest #!$%@?, typ wystawił YSL Y EDP 25ml za 85zł i ktoś to kupił XD Flakon 200ml oryginalnie czyli 85*8= 680zł, rozumiem że tyle zapłacił za nowy, gdzie teraz na Sephorze 200ml jest za 509zł. NA SEPHORZE uznawanej za jeden z najdroższych sklepów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To nie callout ani nic nie mam do typa, po prostu sytuacja mnie śmieszy, w ogóle nie czuć że to jest dzielenie się w ramach hobby żeby wyjść chociaż na równo tylko nastawienie czysto zarobkowe. #!$%@?.
#perfumy
  • 15
@WeirdChamp: Oni tam mają więcej pieniędzy niż rozumu. Mają powierzchowną znajomość tematu perfum i realiów ich rynkowej ceny. Znają tylko Jeremiasza i Bartka oraz Sephorę i Douglasa, influencerzy mówią girls love it a oni wydają kasę w wąchalni. Ja po prostu nie chce mieć z nimi nic wspólnego i nie wiem po co wykopki tam zaglądają (chyba, żeby sobie przypomnieć jak u nas jest sprawiedliwie, solidnie i tanio (
@RumClapton: niby tak, ale robiąc redukcje kolekcji korzystałem z kilku miejsc i fb wtedy tez się mocno przydał, wykop wchłania głównie hajpowane zapachy i liczba odbiorców jest mniejsza mimo wszystko, a ruch na tagu mam wrażenie, że też mocno zmalał w ostatnim roku

Przykład puściłem kourosa z 86 roku na tagu 50% taniej od ceny rynkowej, 0 odzewu, a na OLX nawet 24h nie wisiał i nie ma, aż się zastanawiam
@WeirdChamp: Jak połowa tej grupy nie wie czym jest perfumhub xD Pisałem z typem, co chwalił się jaki to deal zrobił kupując Amouage za 1000zł/szt, a jak mu pokazałem własnie porównywarki cen to mi ze 3 razy dziękował
ta grupa jest tylko dla niebieskich? Bo chciałam tam dołączyć z ciekawości to mnie odrzucili a teraz chyba zablokowali, bo nawet mi jej nie wyszukuje xD a odpowiedziałam na wszystkie pytania


@turtledove: Pewne zapytałaś się w klubie jaki nosi zapach, a on miał na sobie Halloween Man X i głupio to brzmi i wstydził się odpowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) BTW ten Misiek S to jest ten
@JudeLaw: Bartek W perfumy - kanał na yt który promuje grupke zapachowe swiry wiec myslalem ze to jego stronka, reklamuje tez zapachnisci pe-el, moim zdaniem to kopia Jeremiasza ale nie wciąga kokainy - te same zapachy co Jeremiasz i inni jego naśladowcy, zero swoich poszukiwań i swojego gustu, kanał dobry dla początkującego żeby poznac bestsellery i tyle