Wpis z mikrobloga

W gorących się plują, że nie rozumieją po co kłaść PC na biurku, tylko miejsce zajmuje i że LGBT się szybko nudzi i ogólnie bez sensu xD

Obecnie komputery to nie tylko sprzęt do grania czy pracy, ale też mebel ozdobny, o ile kogoś fantazja nie poniesie to wygląda to mega profesjonalnie i uzupełnia to stanowisko pracy. A wy jakie macie zdanie? komputer na ziemi peasant czy Rigcz PC na biurku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pcmasterrace #komputery #ankieta #pytanie #gaming
V.....m - W gorących się plują, że nie rozumieją po co kłaść PC na biurku, tylko miej...

źródło: comment_1650736891P2wzpDVBMAmZfRchFyIfog.jpg

Pobierz

Komputer tylko na

  • Biurku 32.4% (47)
  • Ziemi 56.6% (82)
  • ja laptopa na podłoge daje, żeby się kurzu najadł 11.0% (16)

Oddanych głosów: 145

  • 26
@Victim: to w sumie zależy od biurka. Za dzieciaka u rodziców miałem duże biurko z szufladami po bokach i jakby pc stał pod nim to bym nie miał miejsca na nogi. Do swojego mieszkania kupiłem sobie małe biurko rozsuwane i na kompa już by nie było miejsca na górze ¯\_(ツ)_/¯
Zależy co ktoś sobie bardziej ceni - ciszę czy czystość budy, bo na podłodze dużo więcej komputer ściąga kurzu.
@ptt_: błagam, Ci ludzie którzy plują się o ładny komputer, zazwyczaj mają badziew sprzed 10 lat, z wentylatorami marki wentylator, które poziomem głośności mogłyby rywalizować z samolotem - więc ich kąkuter na ziemi jest 5x głośniejszy od przeciętnego nowego sprzętu na biurku. Złożyłem i sprzedałem już ponad 150-200 komputerów. Żaden z nich nie stoi pod biurkiem, bo nikt, kogo stać dziś na lepszy PC do gier/rozrywki nie wkłada do do pełnej
@HasztagMisiek: Jak ktoś nie jest jakimś audiofilem (trochę złe słowo, nie wiem jakiego użyć), któremu wszystkie szumy, trzaski, piski cewek itp. przeszkadzają a ma wystarczająco duże biurko to warto postawić peceta na biurku.

Zdecydowanie nie jestem fanem choinek z komputerów, klawiatur, myszek, słuchawek, ale jak ktoś to zrobi ze smakiem to może się podobać.
@ptt_: Mam podkręconego Ryzena 9 3900X i Aorusa 1080Ti, komputer znajduje się właśnie jakieś 40cm od mojego ucha a nic nie słyszę, przy odpalonym renderingu słychać tylko szum, także nie wiem o jakie hałasy chodzi...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ale też mebel ozdobny, o ile kogoś fantazja nie poniesie to wygląda to mega profesjonalnie i uzupełnia to stanowisko pracy.

@Victim: Tylko pod warunkiem że nie skończyło się 13 lat
W gorących się plują, że nie rozumieją po co kłaść PC na biurku, tylko miejsce zajmuje i że LGBT się szybko nudzi i ogólnie bez sensu xD


@Victim: niech się plują, co to kogo obchodzi. Kompa mam na biurku, mam też w nim światełka. Tak chcę i tak mam. A jak komuś to nie odpowiada, to przecież nikt go nie zmusza do stawiania blaszaka na stole.
Obecnie komputery to nie tylko sprzęt do grania czy pracy, ale też mebel ozdobny


@Victim: Według kogo? Właściciela klitki 20m2, który nie ma go gdzie postawić? Zresztą, różny szajs ludzie kupują i stawiają w mieszkaniach ¯\_(ツ)_/¯

A wy jakie macie zdanie? komputer na ziemi peasant czy Rigcz PC na biurku?

Rigcz stawianie szumiącego pudła koło głowy ( ) jeszcze jakby to był wartościowy sprzęt, a nie