Wpis z mikrobloga

Mamy to! Ponad 101 BNB zebrane w presale czyli po obecnym kursie BNB jakieś 178 063 PLN.

Launch Stonksa na Pancakeswapie rozpoczął się olbrzymią pompą (link do tej pompy poniżej), która trwa nadal, a to zdecydowanie dopiero początek, zwłaszcza jeśli chodzi o to co mamy w planach...

Złożyliśmy aplikację do Coinmarketcap i Coingecko. Przygotowujemy moduł limit orderów na BSC to odpalenia na mainnecie (przyszły tydzień). Dogadujemy pierwszego private inwestora, oraz kilka grubszych tematów które ogłosimy na dniach. Za niedługo również będą calle (miały być na starcie, ale pompa wyszła organicznie).

Plan jest prosty (i opisany w whitepaper oraz na naszej stronie) - stworzyć największą (i pierwszą) zdecentralizowaną giełdę do obrotu derywatami na krypto (crypto-opcje). Jeśli ten sposób inwestowania w kryptowaktywa spotka się z aprobatą użytkowników (a wiele na to wskazuje) Stonks dokona redefinicji słowa pompa. Posiadanie tokena umożliwia otrzymywanie dywidendy z zysku tej giełdy oraz prawo głosu w DAO.

Robimy co możemy, ale taniej to już naprawdę nie będzie.

https://poocoin.app/tokens/0xc2973496e7c568d6eecbf1d4234a24aa2fd71bd8

Szukamy również programistów i grafików (Solidity, 2D, 3D). Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole. Kto miał do czynienia z użytkownikiem @drippinsauce, na discordach znanym również jako David, ten wie, że czasem bywa naprawdę dynamicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kryptowaluty #shitcoin #stonks
xddog - Mamy to! Ponad 101 BNB zebrane w presale czyli po obecnym kursie BNB jakieś 1...

źródło: comment_1650730672uql1w1a8I4PXUaUUFmJyhF.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@drippinsauce: Oki dzięki, prześledzę co tam się działo ostatnimi czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) wjechałem w stonksa zgodnie z zasadą NAJPIERW KUPUJ POTEM CZYTAJ ( ͡ ͜ʖ ͡) skoro po takim czasie dalej to rozwijasz/rozwijacie to widać że faktycznie wam zależy, powodzenia
  • Odpowiedz
@drippinsauce: mam na myśli przede wszystkim jedno: że osoby które potencjalnie chcą w to wejść (albo już hodlują) powinny mieć elementarne zaufanie do was. A moim zdaniem balansujecie na granicy - sporo hodlerów traktuje to jak każdy inny token, przy którym zaraz pojawi się jedna czerwona linia i będzie koniec zabawy. Nie wiem, zróbcie jakieś live, #pokazmorde albo coś w tym stylu. Śmieszne obrazki na telegramie nie będą działały w nieskończoność.
  • Odpowiedz
@xddog: powodzenia mirku, też mam za sobą jeden projekt, ponad 650k$ marketcap :) Ale od jakiegoś czasu nie zamierzam mirkom mówić o swoich projektach bo tylko słyszy się obelgi
  • Odpowiedz
@1Lupa: No i tutaj pojawia się prawda której dawno nikt nie napisał. Większość osób stąd to zawistne osoby które jak widać powyżej zrobią wszystko by podważyć jakikolwiek projekt, a co najlepsze są giga roszczeniowymi osobami. Gość który parę miesięcy temu straszył ludzi policją na wykopie o 'promowanie krypto' dziś domaga się danych i informacji o firmie która reprezentuje nasz projekt - totalna abstrakcja.
  • Odpowiedz
@Dzikopiryna: Co Ci śmierdzi, powiedz mi? Pokaż inny tak transparentny projekt jak nasz? Pewnie kupowałeś shitcoiny gdzie ich 'CEO' siedział na plastikowym krzesełku w Pakistanie i cieszyłeś się, ze miałeś 15% up. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@drippinsauce: Taka smutna rzeczywistość tutaj na wykopie i co najlepsze często to są osoby, które tu siedzą już od bardzo dawna i nadal nie rozumieją albo nie chcą zrozumieć bo się spażyli pewnej przestrzeni w krypto. To nie jest łatwy rynek, ale przez to potrafi dawać ogromne zwroty
  • Odpowiedz
@1Lupa: Moim zdaniem tu raczej chodzi podejście i o czystą zawiść, bo ile doszukiwanie się w czymś problemu jest zrozumiałe, to oskarżanie kogoś o złodziejstwo i tworzenie scamów, a potem usuwanie jego odpowiedzi - już nie. To podchodzi pod totalne odklejenie oraz ignorowanie widocznych faktów. Więc nie dziwie się, że kryjesz się ze swoim projektem przed osobami z tego portalu, może to i słusznie. My wykraczamy powoli już (znacznie) poza polskie
  • Odpowiedz
@drippinsauce: To wspaniale, że udało Wam się w dużej mierze dzięki rodzimej społeczności. My zawsze działamy działamy poza polską bo zresztą jestem w zespole z osobami z różnych części świata. Powodzenia w projekcie bo skoro teraz działacie na małym rynku i dopiero idziecie w świat to myślę, że jest pole do wzrostu :)
  • Odpowiedz
@trumnaiurna: Mam kilka pytań:
1. Kto ma klucze do portfela deweloperskiego?
Ja. Jednak możliwości tego portfela są bardzo ograniczone. W skrócie jest to zrobione tak, aby dać na możliwość realizacji założeń stonksa na wielu blockchainiach, a wyłączyć możliwość zrugowania tokena, np. może włączyć lub wyłączyć wysokość opłat transakcyjnych ale nie może zmienić ich wysokości. Np opłaty do adresu bridge na ETH bedą wyłączone itd.
a) Czy jest tu na wykopie?
b)
  • Odpowiedz
@xddog:
Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnie pytanie, a w sumie bardziej prośba o doprecyzowanie.
Ty jako dev robiłeś KYC na PinSale, tj. wideorozmowam, weryfikacja tożsamości etc etc, czy zrobił to ktoś inny, bo nie rozumiem stwierdzenia "dev team"?
  • Odpowiedz
@xddog: Zapytam inaczej. Czy Ty, jako osoba, która posiada klucze do portfela deweloperskiego i ma dostęp do tokenów LP, poddałeś się procesowi KYC, tj. czy PinkSale ma Twoje pełne dane umożliwiające Twoją identyfikację?
  • Odpowiedz