Wpis z mikrobloga

Na 100% SERIO i POWAŻNIE
Jak można bronić czy w ogóle współczuć Meksykowi? Jak można twierdzić, że ten człowiek zasługuje w jakikolwiek sposób na szacunek widza?
Oglądam szkolną od dawna, zacząłem na krótko przed pojawieniem się Meksyka jako redaktora, czyli jeszcze można powiedzieć za czasów Niemca.
Z początku Meksyka lubiłem, nawet chwilę po jego "przemianie". Kojarzę, że nawet ktoś tu mnie kiedyś wyzywał od bobolaków, bo kiedyś tam zdarzyło mi się go bronić.
Ale na dzień dzisiejszy, faceta nie cierpię i brzydzę się nim. Dlaczego?
Jest mega, mega, mega fałszywym i zakłamanym człowiekiem. Kłamie na potęge, manipuluje faktami, robi wiele rzeczy na pokaz, co więcej, nie potrafi nawet się do tego przyznać mimo przygniatających go faktów i argumentów. Jedyny przypadek to z pieniędzmi dla domu dziecka, ale to wszyscy widzieliśmy jak wtedy zachowywał się przed kamerą... Nie było mu głupio, czy przykro, zrobił to, bo już po prostu musiał.
Nie chce mi się wypisywać tu jego wszystkich występków, bo doskonale zdajecie sobie sprawę, że pisałbym o tym do rana. Naprawdę.
Kolejną kwestią jest jego "profesjonalizm" jako youtubera. Olgierdano jest jaki jest, ale doskonale obnaża totalnie amatorskie podejście Meksyka, z którego wylewa się aż brak jakiegokolwiek przygotowania do jego jakże zacnych produkcji.
Chłop leci do włoch przejść się wzdłuż ulicy jakichś peryferii w okolicach lotniska? Komentuje espresso nawet nie wiedząc czym ono faktycznie jest? Jedzie na Litwe po to, by jeść kebaby? Płynie promem do Szwecji, aby jeść najtańsze smakołyki gdzieś w krzakach? Nie wspomnę nawet o tym, że próbuje wykreować swój kanał opierając go na tematyce kulinarno-podróżniczej, kiedy ten człowiek nie potrafi nawet przygotować się z używania poprawnego nazewnictwa produktów/dań/miejscowości, którym poświęca materiał. Przecież to jest jakaś jawna kpina. Chce prowadzić warsztaty kulinarne, kiedy przerasta go poprawna wymowa dań innych niż kebab czy schabowy. Wielokrotnie wypowiada się na tematy, na które nie ma absolutnie zielonego pojęcia, jeszcze bardziej się przy tym kompromitując.

Źle mu nie życzę, życzę mu dobrze.. życzę mu, by wreszcie dał sobie spokój z pajacowaniem przed kamerą, znalazł sobie normalną pracę, ustatkował się i może zdążył coś odłożyć do emerytury.

A co do Olgierda. Jak dla mnie wykonał kawał dobrej roboty, ale to już kwestia na zupełnie osobną dyskusję.

#kononowicz
  • 13
@Poluros: okuratny wpis. meksykano to menel i szczochopijca. na #!$%@? robi z siebie kogoś kim nie jest. mógłby robić filmy jak major właśnie (sugerowanie że nie robi) - żarcie z psiej michy i bełkot półmózga. taki content znajduje dużo odbiorców. ale jemu się zamarzyło kopiowanie ben gryla i Makłowicza, tylko nie chce się nastolatkowi odrobić zadania domowego
@Poluros: Nawet nie przeczytałem do końca a jedynie pierwsze zdanie, a dałem +. Ale mimo wszystko menel ma tam tych swoic przydupasów co mu we wszystko wierzą na słowo. Debili nie da się wyeliminować w 100% i w sumie tych co go wspierają jest garstka, reszta to trole jak ci na tagu. Z resztą jak zobaczysz komentarze to większość to trole i ciśniecie jarka czase na tyle w umiejętny sposób że
@Metyl_90: @toluen_i_slonowate

W 100% się z wami zgadzam co do ewentualnego potencjału jego kanału na takich zasadach. Ale do tego, to musiałby przed kamerą, jak Major być sobq, a nie udawać kogoś kim nie jest i nigdy nie będzie. Od przeszłości łatwo się nie odetnie, ale wówczas nie dokładałby sobie dodatkowych kłód pod nogi
Taka turystyka po taniości i od całkiem innej strony, z pewnego rodzaju dozą humoru i PRZEDE WSZYSTKIM
@Poluros: co do menela to chłop przepił całe swoje życie,najlepsze lata,gdzie człowiek poznaje cały świat,a teraz po niby przemianie próbuje zgrywać inteligenta,a tak naprawdę jest głupi jak but.Glupi przykład jak kiedyś pozdrawiał Andersa Breivika,no #!$%@? nie znam osoby która by nie słyszała o tym gościu,przecież ta masakra żył świat dobre parę tygodni,a menel w tym czasie pił stąd nie wie że jest taki gość.
Co do Olgierda to na początku gościa
@Poluros: tu na tagu przecież nikt Jarka nie popiera a ci co to robią, robią to dla żartów, żeby podgrzać innych. Jakaś część jego fanów z jutuby to są nowi ludzie, którzy trafili na jego kanał po tych jego "podróżach", nie znają jego przygody z Kononowiczem i ciemnych stron, temu się go trzymają. Mimo to dziwi mnie, że cały czas jego kanał notuje jakieś wyświetlenia
@Poluros na szkolnej istnieje paradoks zbrodni i kary, za jedną zbrodnię można karać wiele razy, nigdy nie następuje moment, że ktoś już "odsiedział swoje".

Wielu widzów to socjopaci, którzy szukają tylko pomysłu jak kogoś #!$%@?ć do ziemi, ale tak żeby wyglądało na słuszną sprawę. Major juz po wsze czasy może być gnojony bo przecież śmiecił w lesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A Konon, no ten to głodził Nera
@gzymspiwniczny jaka z rodnia i jaka kara? Kilku prymitywnych meneli przeżywa swoje złote czasy, nachlani, wulgarni, nie nie dający Niczego od siebie! Chlaja, srają pod siebie, drą mordy do kamer i bez żadnego wysiłku żyją lepiej niż kiedykolwiek dzięki pieniędzy jakies niedorobionych dzieci, bo kto inny by wysyłał donejty. Jedyną zbrodnia tutaj jest fakt jak bardzo primitywna młodziez dzisiaj mamy. To wszystko
@wojciet to nie komuna, że miarą człowieka jest jego praca xD, pryminitywni, nachlani, zasrani, drą mordy, acha czyli teraz można ich dożywotnio karać tj. bić, lżyć, obrzucać dom, nachodzić, rzucać petardy, donosić, smarować gownem po posesji i pojazdach, przyczepiać żyletki do klamek, zaklejać zamki, wkładki, kłódki klejem i silikonem, sprejować samochody, dom, bramkę itd?

To jest normalne? Właśnie o tym pisałem, socjopaci szukają jakiegoś uzasadnienia dla swoich kolejnych działań bo wiedzą, że
@Poluros masz dobre spostrzeżenia. Jarula jest jaki jest, bo jest zwyczajnie ograniczonym półdebilem. On się nie interesuje światem, nie ma takiej podstawowej wiedzy o otaczającym świecie. Normalni ludzie lubią się otaczać ciekawymi, mądrzejszymi od siebie, żeby móc się od nich uczyć. Jareczek albo w ogóle nie miał znajomych albo byli to Mario i reszta starosielskiej żulerii. Dla niego wyjazd na wakacje równał się z upodleniem od alko do spodu. Teraz nadrabia stracony
Jarula jest jaki jest, bo jest zwyczajnie ograniczonym półdebilem.


@mexicofan: Taka jest prawda. Czarny (bo on Czarny) to doskonały przykład człowieka, który jest zbyt głupi, aby pojąć, jak dużego farta ma w życiu, więc - jak na głupiego przystało - niszczy wszystko po kolei z uśmiechem na ustach. Weźmy choćby kwestię domu. W czasach, w których cała masa ludzi albo żyje w wynajętych mieszkaniach lub nawet pokojach, płacąc za taki "luksus"