Wpis z mikrobloga

@Lamuminek: Marice wydaje się że jest wielkim graczem odkąd wróciła ale i tak karty w hotelu rozdają faceci a ta dziewczyna z każdym słowem się pogrąża, mówi inaczej robi inaczej, zresztą nie tylko on z dziewczyn. Nie dość że brak jej wyczucia taktu to czasami jest hipokrytką.
@MichalMusicManiac: bo tak to jest że ludzie lubia oceniać na podstawie pierwszego wrażenia a tak naprawdę z człowieka wychodzi jego natura po jakimś czasie i tutaj mamy doskonały przykład. Na początku wydawała się osobą sympatyczną i pewnie taka jest ale troche się dziewczyna zagubiła.
@Dromodron: nie no jasne, ale mowila ze z tym motylkiem nie ma pretensji do niego. Nie uwazam też żeby wyrzucenie kogoś z hotelu miało przekreślać relację w prawdziwym życiu. Po prostu taka propozycja powinna wyjść od osoby wyrzuconej. Albo przynajmniej powinna powiedziec coś w stylu "przepraszam że cię nie wybrałam, mam nadzieję że między nami wszystko ok" a nie zakładać że tak jest
@kartelling: No też racja, ja sie w sumie Marice nie dziwię, że się nie chce oglądać hotelu (na story mówiła, że nie może patrzeć na niektóre swoje zachowania, więc już w ogóle nie włącza odcinkow). Czekam na jakieś jej dymy z zenkiem, bo aktualnie mówił, że nie mają kontaktu. No i Zenek o dziwo nie robi z siebie ofiary na story, więc przypuszczalnie też coś odwali( ͡° ͜ʖ ͡