Wpis z mikrobloga

elo mirasy
mieszkam w #poznan i mam zamiar niedlugo sie oswiadczyc #rozowypasek
no i miotam sie troche, bo nie chce w restauracji, ale chce zeby bylo jedzenie bo moj rozowy ma fisia na punkcie gastronomii i bardzo zna sie na jedzeniu
jakie mialbym ewentualne opcje? slyszalem ze mozna sie z kims dogadac zeby most jordana zamknac i tam zorganizowac kolacje, myslalem tez o jakims gotowaniu w plenerze na/przy wiezy widokowej gdzies w okolicy, bo auto jest to z dojazdem nie ma problemu, nawet gdzies troche dalej zeby przenocowac i wrocic po akcji np. w weekend - tyle ze jezeli chodzi o kolacje w dziczy, to te profesjonalne kuchnie polowe (czy #!$%@? tam jak to sie zwie) potrzebuja pradu, a to juz komplikuje sprawe bo nie mam skad agregatu wytrzasnac + glosne toto ustrojstwo
powoli sklaniam sie ku pomyslowi, zeby pierscionek nosic zawsze przy sobie i po prostu w jakims dobrym momencie naszego zycia z dupy wyciagnac, bo albo ja slabo kombinuje, albo wszyscy ida na latwizne i oswiadczaja sie w knajpie albo w domu i nie ma popytu na bardziej pomyslowe rzeczy
halp

#zareczyny #niewiemjaktootagowac #zwiazki
  • 16
@istota-: Jeśli ona ma fizia na punkcie jedzenia to nie wróży dobrze, bo po ślubie sobie pofolguje i szybko zmieni.... garderobę. ;) Co do okoliczności to zaskocz ją i przygotuj sam jakaś pomysłową smaczną kolację, wspólne życie nie polega na chodzeniu po restauracjach, częściej się coś gotuje i jada w domu.
@Squatlifter: tez o tym myslalem, niestety przy pierwszych zareczynach w poprzednim zwiazku zrobilem to w podobny sposob w domu i teraz chce dac czegos wiecej od siebie, troche sie postarac i zaplanowac cos specjalnego, bo pomijajac jakies skojarzenia i powroty do przeszlosci to sam nie czulem sie wtedy dobrze z tym ze to bylo takie 'latwe'. wymagam duzo wiecej od samego siebie, a kobitke kocham i z przyjemnoscia sie postaram jak
@istota-: Jeszcze się nie hajtnąłeś a już jesteś pantofel.
Dla lasek taki facet to najwyżej betabankomat.
Chcesz robić dla siebie? Super!
Sprzedaj pierścionek, kup giwerę, bądź facetem.
Chcesz się oświadczyć? No trudno.
Ale jeśli już to w trakcie seksu.
Możesz to zrobić przy fajnych okolicznościach - np. nocleg w namiocie, w śniegu, w górach.