Wpis z mikrobloga

Mirki z #tarnow #krakow i okolice - znacie może opiekunkę / opiekuna do zwierząt który oferuje całodniową i nocną opiekę nad psem w domu właściciela?
Jedyny tarnowski petsiter (Martyna) nie ma w ofercie opieki nocnej, a potrzebujemy by ktoś został z Miśkiem na 24h, wyprowadził go na spacer i podał mu leki, a w naszym mieście bida jeśli chodzi o petsiterów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Potrzebujemy dopiero na wrzesień ale chcę się zorientować wcześniej.
#kiciochpyta #pokazpsa #piesmisiek #petsitter
Pobierz kicioch - Mirki z #tarnow #krakow i okolice - znacie może opiekunkę / opiekuna do zwi...
źródło: comment_1650537999utU3DbxKlMZYYOYqsccbfM.jpg
  • 12
@ojMircyMircy: znajomych nie mamy za wiele, rodzina i sąsiedzi będą z nami na weselu więc problem polega na tym że najbliższe otoczenie odpada.
Pies nie jest wymagający poza spacerami i podawaniem leków w żarciu, wymaga jedynie by ktoś siedział na kanapie i oglądał tv, on 99% czasu śpi jeśli ktoś jest obok :D Nie chodzi mi całkiem o randomową obcą osobę ale wiem że są petsiterzy ze swoimi firmami którzy oferują
@kicioch ciężko stwierdzić czy będę mieć czas ( ͡° ʖ̯ ͡°)
będę tydzień po swoim i jest spora szansa że jednak nie będę dostępny. Jeżeli trzeba to kogoś bym raczej był w stanie znaleźć
@Ronin223: Na razie postaram się poszukać kogoś kto się tym zawodowo zajmuje bo chciałabym żeby wcześniej się zapoznał z psem i został z nim co jakiś czas nawet na kilka godzin. Ale dzięki za chęci :D
@PiersiowkaPelnaZiol: Zależy, każda nowa osoba musi kucnąć i dać powąchać rękę, a jak w ręce jest smakołyk to się cieszy, zjada i potem olewa (ʘʘ) Jeśli wejdzie ktoś kto będzie głośno gadał i gestykulował i nie kucnie do niego to będzie stał i szczekał.