Wpis z mikrobloga

Anal mój rocznik więc mieliśmy pewnie podobne "zasady" w szkołach. Wychowywałem się w mieście gdzie gangsterka była chlebem powszednim i do dziś w mieście czuć skutki tego nowotworu. Miałem to "szczęście" że chodziłem do klasy z dziećmi tych nowotworów. Pierwsza akcja Dzieciak 13 lat dostał #!$%@? od 4 pseudo prawilniakow, jego matka poszła na policję i chłop musiał się przenieść do innej szkoły bo był oficjalnie ogłoszony frajerem/konfidentem. Każdy kto z nim się witał też był z automatu frajerem xD. Druga akcja wystarczyło że ktoś Cię zobaczył jak stoisz przy radiowozie czy wchodziłeś na komendę to już mogłeś zmieniać szkole bo gadałes z psami. #!$%@? jak tak wracam pamięcią do tych czasów to nie wiem jak mi się udało przejść bez szwanku typu dostanie #!$%@? czy przypadkowe #!$%@? się bo z tym tez były dobre historie. Co lepsze dziś chłopy mają po 30 lat i dalej słowo konfident na nich działa bardziej niż zwyzywanie ich rodzin od najgorszych ścierw xD
#famemma
  • 10
@darek-antoniuk: Witam rocznik 92 :) Ja pamiętam sytuację jak miała być solowa po lekcjach w gimnazjum, ja niestety nie mogłem oglądać bo chodziłem na kółko z informatyki. Potem dowiedziałem się że solówa wyglądała tak że jak się zaczęła to z tłumu gapiów wyskoczyło wsparcie i finalnie było 3 na 1. Typa tak załatwili że z ciężkim wstrząśnieniem mózgu trafił do szpitala. Nikt nic nie chciał mówić bo nie wolno się wysprzeglać
Ale napierdanie w 4 na raz jednego to już jest bardzo prawilne, honorowe i w ogóle nie frajerskie xD

To samo jeśli chodzi o napad z bronią białą na typa z gołymi pięściami.


@Slavcel: ale odróżnij „solówkę” od zwykłej zemsty. Jakby ci ktoś skrzywdził matkę, siostrę czy psa to też dbałbyś o jakiś kodeks i żeby #!$%@? był honorowy, bez sprzętu? Dajmy na to że ktoś zachował się jak ostatnia szmata
@ZACIENTY_CAPSLOCK raz gościu z klasy starszej trzymał mi drzwi od kibla żebym nie wyszedł. Po tym zdarzeniu w wyobraźni chciałem, żeby był przywiązany za jaja bez ruchu i żeby oglądał jak ktoś mu gwałci młodszą siostre, która po zgwałceniu zostanie zmielona i będzie jego ostatnim posiłkiem, bo w mojej wyobraźni chciałem, żeby umarł z głodu przechodząc przez różne inne tortury.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZACIENTY_CAPSLOCK:

Ok, ale wyciągasz skrajne przypadki. Dobrze wiemy, że często taki #!$%@? w kilku jest uskuteczniany, a przynajmniej było tak kiedyś z dużo bardziej błahych powodów niż skrzywdzenie matki.

@darek-antoniuk

Czy ten 13letni dzieciak, który dostał niefrajerski #!$%@? od 4 osób zrobił tym typom coś chociaż zbliżonego do skrzywdzenia rodziny?
@Slavcel: hiperbola była celowa, ludzi #!$%@?ą znacznie bardziej błahe rzeczy

Trafil komuś w czuły punkt i sie przeliczył, może sie pokory nauczy może nie

Ja za dzieciaka też dostałem #!$%@? jak wyzywałem starszych ziomków z podwórka z balkonu, bo mnie nie mogli sięgnąć XD ale nie wpadłem na to, że nastepnego dnia mnie złapia XDD to zapamietałem sobie na długo i juz nie strugałem kozaka
@magiol: a gdzieś napisałem że widziałem ją na żywo xD? Jak ja zacząłem chodzić do szkoły to cała grupa była Martwa lub siedzi z dożywociem. Tylko zdążyli zrobić latorośle z którymi potem chodziłem do klasy.
@magiol: chociaż teraz tak cofam się pamięcią to w 2000r jedna grupa z miasta podłożyła bombę na drugą grupę w samym centrum miasta. Widziałem tylko skutki po uprzątnięciu trupów tego wybuchu (4 trupy rozerwane na strzępy). Ale mając 8 lat nie za bardzo wiedziałem o co chodzi.