Wpis z mikrobloga

Czołem wspaniały tagu! Za rogiem kolejny cudowny weekend wyścigowy, za oknem coraz jaśniej, weselej - nadchodzi wiosna. Powrutowcy w klatkach, nie ma do czego się przyczepić.



Korzystając z okazji, że tu tak kulturalnie i wybornie no i że Carlos Sainz przedłużył kontrakt, naszła mnie refleksja: czy to dobrze? Kto w obecnej stawce byłby lepszym wyborem?

#f1
Raa_V - Czołem wspaniały tagu! Za rogiem kolejny cudowny weekend wyścigowy, za oknem ...

źródło: comment_16505303594yXCczXqqJSvsHpN9o34td.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Raa_V: Osobiście uważam, że chyba nikt. Może ze względu na sympatię wolałbym Gaslyego lub Norrisa ale nie jestem pewny czy ktokolwiek dogadywałby się równie luźno z Charlesem co Carlos.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Raa_V: Ja również jak przedmówcy cieszę się, że Karolek zostaje z Karolkiem. Pomimo tego, żem puszkorz, to bardzo lubię sympatycznego Hiszpana
()
  • Odpowiedz
@fordern: Też mi się tak wydaje, tylko z drugiej strony każdy kierowca w stawce postawiony przy Leclerc będzie miał arcytrudne zadanie. Wolałbym dla Gaslyego i Norrisa by się ścigali z Charlsem o podia w bolidach o innym kolorze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale to ciekawe bo Norrisek ma raczej twarz aniołka i raczej opinie grzecznego chłopaka a ostatnio z żoną dyskutowaliśmy, że on ma zadatki na wrednego
  • Odpowiedz
@Raa_V z obecnej stawki F1 chyba nikt biorąc pod uwagę jeszcze to, że nowy kierowca mógłby się nie dogadać z bolidem. Nawet w sytuacji jakby się szybko wjeździł to i tak istnieje ryzyko kilku zawalonych wyścigów co w kolejnych sezonach będzie miało większy wpływ na WCC. Najważniejsze jednak jest to, że Karol z Hiszpanii dowoził w poprzednim sezonie, w tym trochę średnio zaczął, ale myślę, że udowodni, że to jemu należy się
  • Odpowiedz