Wpis z mikrobloga

Jak pisałem że mozna myslec o zakupach jsw miedzy 50-65 zł (mozna sobie sprawdzic) to wykopki po prostu smiały się do rozpuku że jak to przeciez jsw stonks, jsw zaraz bedzie po 100. Korekta? nieee co ten mirek #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szybkie zderzenie z rzeczywistoscia jak zawsze dla was pajace xD
#gielda #jsw
  • 18
@wiktorek_pl: nie, o zjeździe na tym smieciu decyduje bananowa spekuła, to jest ich ulubiona spółka, bo w czasach gdy szurała po dnie i byla po 10zl, nazbierali ogromne ilosci tego papieru i dymają teraz ludzi jak tylko chca, a wykopki zawsze zdziwione przy spadkach wala teksty typu „hehe głupie Polaki sprzedaja czarna perłe, bo nie potrafia sprawdzic cen kontraktów na węgiel”
@picasssss1: ale sie srasz o ten CDPR, chyba byles ubrany kiedys po 400. Pisalem nie raz, ze wchodze pakietami z nadzieja na dalsze spadki, aby sprzedac gdy bedzie pompowany pod nowego Wiedźmina, poki co zgodnie z planem, kolejny koszyk ustawiony na 129,98. Za to wy sie spuszczaliscie, ze jak Morawiecki rzuci info o embargo na węgiel, to zacznie sie rajd na 100 zł, a gruby jak zwykle was wydymał i po
@picasssss1: o mnie sie nie martw, twoje wpisy sugerują, jakbym załadował sie w CDPR po same jaja jednym wejściem, a to co tam na ta chwile włożyłem, to tylko ułamek mojego portfela i papier moze sobie tam leżakować w najlepsze