Wpis z mikrobloga

Co te #rozowepaski odwalają na tym vinted, to głowa mała. Tu np p0lka sprzedaje jeansy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Idealnie zrobione zdjęcie, może nie widać spodni, ale za to wywalony cyc i pół sufitu już tak, atencja musi się zgadzać. Oczywiście w przypadku spodni, zdjęcie tyłem z wypiętą dupą obowiązkowe na co drugim ogłoszeniu.

Neobychno - Co te #rozowepaski odwalają na tym vinted, to głowa mała. Tu np p0lka spr...

źródło: comment_16504668441VnBH9Md4nypO3fSkM7l8l.jpg

Pobierz
  • 73
@Neobychno: Ja jakbym miała kupić spodnie przez internet, to chciałabym zobaczyć jak leżą na ciele. Czasami krój może nie pasować do twojego typu ciała, więc zdjęcie dupy też jest ważne, no i bardziej przyciąga uwagę potencjalnych klientów ¯\_(ツ)_/¯. Tu masz filmik o różnicach w wyglądzie tyłu spodni, nie każdemu pasuje ten sam krój. No ale wiem, że w twoim wpisie i tak chodzi tylko #!$%@? różowym
O.....a - @Neobychno: Ja jakbym miała kupić spodnie przez internet, to chciałabym zob...
@Neobychno ja jestem właśnie ciekawy jak to działa, bo tam siedzą głównie kobiety chyba, a jak przewijam ogłoszenia to często w tych polecanych mi się właśnie wyświetlają takie zdjęcia z dekoltami czy inne roznegliżowane