Wpis z mikrobloga

@pelt: czyli jak filozof się uaktywnił to znaczy że coś zaczyna być na rzeczy. Ciekawe czy prąd będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo już jeden w tej Cambodii hale bez prądu postawił.
  • Odpowiedz
@pelt: ide o zakład że razem z Dziwiszem budują filie resortu. Pewnie będzie to reklamowane jako wakacje z Miszą. W sumie z dwojga złego to lepiej żeby mieli prowadzić taki biznes jak jakieś grunty, plantacje itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@dawid131: No nie wiem, mam pewne obawy, choć może nie ma tu haczyka. ¯\(ツ)_/¯ Wiadomi pracodawcy Miszy też budują hotele oraz restauracje, w które inwestuje się podobnie jak w działki plantacji awokado. Jak wykazano na tagu, biznes z awokado jest niepewny wbrew zapewnieniom awokadowych bossów. Jak jest z hotelami i apartamentami oraz restauracjami? Cholera wie, bo jest za mało informacji, ale minimalne podobieństwa z PiliPili tu widzę ¯\(ツ)_/¯
pelt - @dawid131: No nie wiem, mam pewne obawy, choć może nie ma tu haczyka. ¯\\(ツ)\/...

źródło: comment_1650467270jYae2Xy3XhoXCkZrm8UvVf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dawid131: @pelt: mi się wydaje że może to być hostel dla jakichś budżetowców, podróżników.
Ewentualnie jakaś kanciapa dla pracowników bo gadał że pracownicy mają jutro wrócić, a tam za bardzo nikomu robić się nie chce więc może chcą zachęcić lepszymi warunkami mieszkaniowymi.
Ale to tylko wszystko domysły, hotel wątpię bo to za małe.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Justyna16: Wszystko, czyli co dokładniej masz na myśli? Wszystkie działki plantacji awokado oraz hodowla krewetek i ryb, te udziały w resortach oraz restauracjach czy jedno i drugie na raz?
  • Odpowiedz
@Justyna16: Nie tyle sprzedane co pewnie wypowiedziane umowy. Bo m.in. ten godfather to było po prostu wynajęte od kogoś. Zebrali na to 450k PLN i po iluś tam miesiącach zamknięte z powodu epidemii, która spadła z nieba i można wiele nią wytłumaczyć. Jeśli zgodnie z tym co podają zebrali na to 450K to ciekawe jak i czy się rozliczyli z tymi co wpłacili na to. Czy dostali działkę na awokado?
  • Odpowiedz
@Justyna16: W sumie to bez znaczenia. Zabawniejsze jest to, że na x interesów którymi wabią "inwestorów", działa jeden. Działa to też raczej przesadne określenie biorąc pod uwagę, ze pewnie tam niecodziennie jest chociaż jeden gość.
Ale kolejnym razem już wszystko wyjdzie, będzie tak jak obiecują...
  • Odpowiedz
@adik75: a wierzysz w to że ruska onuca coś tam buduje za swoje ? Nawet ze wpływów z yt i patronite ? Sami mówią jakie wysokie ceny a tu nagle milicjanta stać na budowę domu ? Dwie opcje że tam wcale nie jest drogo albo to nie jest jego inwestycja.ps kilka dni temu widziałam program n a travel o zakupie domu na karaibskiej częsci panamy , domy 100 - 200
  • Odpowiedz
@Justyna16: Nie oglądam i nie oglądałem jego, więc go nie znam poza czytaniem niektórych wpisów na tym tagu. Znam za to realia w jakich powstawały tak uczciwe budowle egipskie jak ta watykańska i wiem, że za pieniądze od jednego frajera on może postawić w tym kraju trzeciego świata "dom" pod klucz a biskupowi jeśli zależy na takim oddanym pracowniku w strukturze organizacji to żaden koszt oddać wpływ z jednego frajera.
  • Odpowiedz