Wpis z mikrobloga

Ingerencja boska, siła wyższa? tym razem to nawet mój stary zainterweniował. Coś nieziemskiego mnie chroni przed pójściem do pracy za najniższą netto, do katorgi pańszczyżnianej. Miałem już dzisiaj pracować, ojciec mnie podrzucił ale czekaliśmy na szefową. Wyszedł jakiś patus narkoman i normalnie mi powiedział że szefowa już czeka. Jak ojciec bez słowa go zj%^ał od góry na dół, że ten wystraszony uciekł. I mi powiedział że mam zrezygnować, i nie będzie się na mnie obrażał. Tak więc postąpiłem. Sklep ubraniowy ale cóż? Wy doskonale wiecie że stać mnie na więcej.
Ojciec jest bardzo uczulony na takich patusów, bo siedział w budowlance i ich ustawiał do pionu. To jakiś magazynier, mówił że skądś go kojarzy. I takiego ojca chce widzieć zawsze - stanowczy, agresywny do obcych, pewny siebie
I tak powrotną drogą rozmyślałem i o was, o moich chłopakach z #przegryw
stać was na o wiele więcej niż katorgi za najniższe. Może wy czasami przestaliście wierzyć we mnie, ale ja w was nigdy.
Mescuda - Ingerencja boska, siła wyższa? tym razem to nawet mój stary zainterweniował...

źródło: comment_1650450366frXV8tzGdObKwvpY8hzjll.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KorwinizacjaPrzelyku: On mi powiedział że tylko jego morde zobaczył to poczuł gniew, bo wiedział że skądś go żle kojarzy. Póżniej mu się przypomniało że on i jego kolega ( narkusy i pijaczyny) podbiły do nich na budowe prosić o pieniądze, to im z kumplami powiedział że im da 50 złotych jak coś tam pomogą. Oni wzięli hajs i nie pomogli.
W każdym razie spokojnie gniew kocmolucha nie spłynął na zwykłego
  • Odpowiedz
@77023: zawsze czułem że mamy ze sobą dużo wspólnego, chyba z podobnych domów się wywodzimy
bo mamy podobnych ojców, podobne przemyślenia, i zawsze się zgadzamy
  • Odpowiedz
@Mescuda: właściwie powiatowe 12k na granicy województw, które wszyscy mają gdzieś, gdzie po godziwą pensje jeździsz ponad godzine, a tak jesteś skazany na lokalny kołchozy z głodową pensją dużo od wsi nie odstaje pod względem szans na rozwój, jedynie to, że markety i żabki są jest na plus.
  • Odpowiedz