Wpis z mikrobloga

via Android
  • 3
Dla tych, którzy nie słyszeli o co chodzi: Miszcz Misza zapowiadający budowę swojej chatki w dżungli aka "paterowiska".
pelt - Dla tych, którzy nie słyszeli o co chodzi: Miszcz Misza zapowiadający budowę s...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@pelt: jakieś to wszystko dziwne, coś kombinują. Dziwne dlatego że Miszkinowi wystarczy chatka albo jakieś krzaki do życia a tu jakiś okazały budynek.
Prędzej czy później wyjdzie o co chodzi.
Może to Dziwisz do czegoś potrzebube, a Miszkin będzie miał tam tylko część.
Im tam wierzyć nie można, nawet nie wiadomo czy ta ziemia jest naprawdę Miszkina tak jak ta inna Prezesa czy to tylko takie gadanie.
  • Odpowiedz
@pelt: Pewnie kolejny wabik na leszczy do Cambodii. Łysy ściąga takich za 3k$, Pucin tych po 600$, Gapa tych po płacą w pl na dzieci a Filozof ściągnie żadnych przydody w pseudo dżungli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@dizel81: Podejrzewam, że ta budowa to będzie jakaś "filia" Ratanakiri Paradise Resort czy coś w tym stylu, którą zarządzać będzie mieszkający tam w jednym z pokoi Misza. Niemniej to tylko moje gdybanie niepoparte żadnymi dowodami ¯\(ツ)_/¯ Jedynie co, to ten budynek wydaje się mi zdecydowanie za duży jak na jedną osobę (potencjalna powiększona rodzina Miszy, wątpię), stąd sądzę, że będzie to jakiś hotel czy coś takiego, a nie leśna chatka
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
czy że drugi resort stawiają o to ci chodzi?

@theLPD: Tak, o to mi chodzi. Drugi resort lub podobny obiekt. Może pod tym samym logo, może innym. Choć na resort to chyba za małe są te fundamenty, ale co innego miałoby to być? Bo na domek dla Patera to za duże. Może jakaś villa na wynajem?

Przypuszczam, że Misza mógł to nieco rozjaśnić na lajwie, który był, około 4 w nocy,
  • Odpowiedz
@Justyna16: Akurat Misza patrząc na jego styl życia ma pewnie ciut zachomikowane, nie sądzę by przepalił ten hajs od patronów ale czy mu starczy na wybudowanie się to nie wiem. Działkę ponoć za darmo dostał, ale to do końca nie jest wyjaśnione. Justynka jesteś zacietrzewiona bo swego czasu "misza" cię zbanował, ale spokojnie słonko

@pelt: dla kogo on niby te lajwy robi o 4 w nocy
  • Odpowiedz
@Justyna16: no nie on wiadomo, ale bana nie miałaś co za wpisy tutaj? :)
nie przepracował zgadza się, ale frajerzy wpłacają i sumkę ma już uzbieraną jestem pewien, 100k minimum wg mnie, może kokosy to nie są jak chce się budować, ale z zerem na koncie na pewno nie jest. przecież on co najmniej 8k ma z patronajta miesięcznie, kiedyś pewnie więcej
  • Odpowiedz
@theLPD: to ku... chyba nie od niego tylko zj.... moderatora.Więc jak coś piszesz to pisz zgodnie z faktami.Ty wyglądasz na kolejnego fana tego milicyjnego wysrywu.ps pozdrawiam i nie pisz do mnie .
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
dla kogo on niby te lajwy robi o 4 w nocy

@theLPD: Nie mam pojęcia, ale Misza robi więcej lajwów o tej godzinie. ¯\_(ツ)_/¯ Raz jak obudziłem się o tej godzinie to też robił lajwa (innego, niż miałem na myśli we wcześniejszym komentarzu) i miał kilkuset widzów jednocześnie (może ponad 400, dokładnie nie pamiętam). Być może są one dla Polonii spoza Europy (potencjalnych inwestorów tak jak ten jeden z Australii), może
  • Odpowiedz
@Justyna16: do mnie też typek cięgle się #!$%@?, z tym że jak coś do mnie lub o mnie pisze to mnie nie oznacza, później bredzi że on jakąś rozmowę ze mną prowadzi ¯\_(ツ)_/¯ chyba ruska berbelucha styki przepaliła
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@r333m4k444: Ma to sens. U nas jest środek nocy, ale w tych krajach jest wówczas środek dnia, albo noc dopiero zaczyna się.

Poza tym ci którzy mieszkają w tych krajach wydają się najlepszymi potencjalnymi frajerami do dojenia, bo zarabiają w dolarach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz