Wpis z mikrobloga

@genburson: Hmm, to ciekawe pytanie. Walczenie o praw człowieka to domena lewicy czy też prawicy?
Chodzi mi o to, że prawica kojarzy mi się z okrzykiem "muh freedom", ale w sumie lewica też walczy o prawa społeczności. Więc, mam trochę problem określić czyja to fucha (a może obydwu?)

Czy Konfederatom zmiękła nagle fujara

Jeśli uważasz, że prawica kończy się na Konfie, to bardzo ograniczasz światopogląd.
Każda konfa to rzekoma prawica, nie
żaden prawicowiec nie jest globalistą i poza swoim podwórkiem mało co go obchodzi.

@Prezes_Rafatus: To ja pamiętam inny wykop. Ciężarówki i ten Dżastin Trudo... aż palił się button zakopu za spam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie chce mi się mierzyć w google earth czy Chiny są dalej od Kanady xD
Zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego prawizna teraz nie leci do Chin wyzwolić tamtejszych ludzi spod faszyzmu covidowego kiedy rząd zamyka obywateli w domach i blokuje całe miasta?? Czy Konfederatom zmiękła nagle fujara i nie chcą obalać chińskiego Dżastina Trudo??


@genburson: ogólnie argument z lataniem gdzieś jest słaby. A po za tym Korwin traktuje Chiny jako wzór do naśladowania i wielokrotnie mówił, że w Chinach to jest idealnie bo autorytaryzm + wolny