Wpis z mikrobloga

Nigdy jakoś za Manchesterem United nie przepadałem albo naprawdę przykro się ogląda ich grę. Jak to jest możliwe żeby aż tak się stoczyć? Oni na tle Liverpoolu kompletnie nie istnieją. Ta drużyna jest kompletnie nijaka bez stylu i pomysłu. Zawsze mnie zastanawiało jak duży wpływ miał Fergusson na Manchester. Przecież on potrafił zrobić mistrza z Carrickiem jakimś Fletcherem, Dziadkiem ferdinandem, Gigsem, Kagawą, rafaelem i innymi wynalazkami. Fergusson potrafił z tej drużyny wycisnąć 300%. Potrafili tak siąść na przeciwniku, że ten tylko się modlił żeby sędzia pozwolił zejść do szatni. Nawet jak przegrywali to te mecze jakoś się dało oglądać a tutaj to jest totalna padaka, zero walki i zaangażowania. Chciałbym żeby Fergusson wrócił do Manchesteru i ciekaw jestem czy ta drużyna zaczęła by coś grać. Bez jaj, że CI piłkarze są aż tacy #!$%@?. Ciężko w to uwierzyć.
#pilkanozna #mancherunited #premierleague #mecz
  • 8
@aut91: Mata, Cavani, Matic, Pogba i Lingard wszyscy mają 2 miesiące na kontrakcie pozostałe. Poza tym zawodnicy tacy jak Wan-Bissaka, Eric Bailly, Henderson i nawet możliwie Rashford również będą szukać nowego klubu na lato. @fajq: Ten Hag, obecny trener Ajaxu

@Minieri: był ok ale bez przesady też że najlepszy rozgrywający jak chłop nawet raz nie przebił granicy 10 asyst