Wpis z mikrobloga

Kurde wczoraj oglądałem film z laską tzw netflix&chill. No i spoko, wiadomo po jakimś czasie zaczęliśmy trochę świrować, chciałem oczywiście zacząć ją rozbierać, ale on powiedziała, że tylko w związku uprawia seks i możemy się pomiziać. Ale nie przeszkadzało jej to, żeby łapać mnie za fiuta i zacząć wali ć konia xd wtf, ktoś miał taką sytuację kiedykolwiek?
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder
  • 6
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@fanmarcinamillera:
Tak poważnie to raczej tak jakbyś zapytał czemu jak ktoś chce iść na lody to nie wpieprza 5 gałek odrazu, a wziął tylko jedną. Odpowiedzi może być cała masa. Od okresu, nastawienia tylko na lekkie igraszki, infekcji, kompleksów czy po prostu niechęć do Ciebie. Znaczenie ma czy byliście dogadani że będą seksy czy po prostu to były twoje oczekiwania z dupy. Nie ma jednej odpowiedzi na twoje pytanie jeśli jest
@fanmarcinamillera Dla różowych niekiedy seks z chłopem, którego kochają a seks z fuckfriendem nie jest tym samym. A nawet, gdy liczą na coś więcej, w sensie uczucie i związek, będą bardziej niedostępne i bardziej wymagające.

Ale oczywiście najlepiej jakby wypowiedziały się w tej kwestii same różowe. Pzdr
@fanmarcinamillera: Czasem tak bywa. Czasem nie chcą zrobić kroku dalej, nie chcą być uznane za "łatwe" (no co, ostatecznie seksu nie było, prawda?), plus masa innych powodów tak jak napisali koledzy powyżej. Kontynuuj spotykanie się i wtedy się dowiesz.