Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@Farezowsky: Do tej pory nie wierzę, że ten serial tak się stoczył. Skończyłam oglądać w momencie, gdy Ivar uwierzył, że będzie ojcem. Nie wiem, co było dalej, ale już nie mogłam na to patrzeć, wyłączyłam odcinek i na tym się moja przygoda skończyła. Serial umarł razem z Ragnaren, a i tak się dziwię, że po jego śmierci dość długo śledziłam nowe odcinki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Silmarils: ciężko się nie zgodzić, w późniejszych odcinkach ujęcia były tak przeciągane że tego się oglądać nie dało, pogrzeb lagherty to normalnie zasnąć idzie. A sama linia fabularna często posysała

Było kilka dobrych momentów ale niestety jakiś czas po śmierci ragnara serial faktycznie się stoczył

Ostatni odcinek i końcowa scena w sumie ok, trochę IMO nawiązuje jakoby synowie ragnara osiągnęli wszystko co on chciał osiągnąć - każdy z nich co innego
@Boa_Wielbiciel: Jak ci serial sprawia jeszcze frajdę to super, dla mnie to już modą na sukces zaczęło cuchnąć. A szkoda, pamiętam jak nie mogłam się oderwać od oglądanie przy pierwszych dwóch sezonach, czy tam trzech.


To coś jak z Walking Dead, za czasów takich postaci jak Gubernator oglądałem z przyjemnością, później kiedy trafili do tego miasteczka i walczyli z tym kolesiem od maczugi, zaczęła się robić telenowela
@Farezowsky: Dajże spokój, odzwierciedlenie kultury materialnej tamtych czasów, zwłaszcza w kwestii stroju i uzbrojenia jest w tym serialu na poziomie "Korony Królów". Dużo ciekawiej wygląda pod tym względem nadchodzący "The Northman".