Wpis z mikrobloga

@xspeditor: może nie jakością, ale funkcjonalnością. Możesz sobie kupić dodatkowy przełącznik podtynkowy pod samą deszczownicę i mieć kilka strumieni wody, ale sama taka deszczownica, to spokojnie cena twojego zestawu X2 :)
Możesz zastosować baterię z termostatem i przyciskami zamiast gałek. Jest to jednak w sumie zbędny bajer, który tylko zwiększa ilość elementów, które mogą się zepsuć.
  • Odpowiedz
@xspeditor: generalnie przydałby się drążek do słuchawki chyba że chcesz ją stale trzymać w rece albo na jednej stałej wysokości dla całej rodziny

druga sprawa, te markowe węże prysznicowe są mega sztywne, wolę elastyczne węże za 5 zł które co pół roku trzeba wymieniać niż to coś sztywnego od grohe

sama słuchawka też najprostsza z możliwych, kamień ją łapie tak samo jak te za 15zł, nie wiem czy jest sens dopłacać
  • Odpowiedz
@Wychwalany: w zestawie jest deszczownica, a słuchawka jest na uchwycie z przyłączem kątowym. Taki wąż faktycznie jest sztywny i jakimś udogodnieniem byłaby tu obrotowa końcówka przy sluchawce. Mam u siebie wannę z parawanem i deszczownicą. Słuchawka przy wannie na przyłączu kątowym. Nie chciałem tego sztywnego dziadostwa i znalazłem coś takiego jak Hansgrohe sensoflex. Wygląda jak typowy metalowy wąż, ale ma silikonową otoczkę i nie rysuje wanny. Niestety tani nie jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wszystko_wiem: @plaski: @Wychwalany:
Po dogłębnej analizie rynku wracam z kolejnymi pytaniami.

Juz wiem że koniecznie chce deszczownice kwadratową 40x40
Baterie bez termostatu ale cała metalową, i z przełącznikiem na deszczownice bym raz ustawił i było.

Żaden sensowny zestaw Grohe nie spełnia tego. Dopiero taki za 3500.

Wykonawca mówił i projektantka że Excellente też by mogło być. Niestety też żaden gotowy zestaw nie spełnia założeń.

Jak pozbieram każdy element osobno
  • Odpowiedz
@xspeditor: ja o tej marce nic nie wiem, teraz kompletuje swój zestaw i słuchawki/deszczownice biore hansgrohe ze strumieniem powderrain, baterie grohe, wąż grohe lub hansgrohe ten metalowy flexi
  • Odpowiedz
@xspeditor: nie mam sztywnego setu, wybrałem sobie technologie jakie chce mieć. Co do cen, to mi się nie śpieszy i obserwuje OLX, ludziom często zmienia sie koncepcja na łazienke i sprzedaja nowe rzeczy za pół ceny. Tak kupiłem w tym tygodniu baterie prysznicowa grohe grohtherm 1000 performance za 280zl i do tego kupię słuchawkę hansgrohe ze wspomnianym powderrain, drążkiem 90cm i wężem za około 400 zł. Wczesniej za śmieszne pieniadze kupilem
  • Odpowiedz