Wpis z mikrobloga

@Muve_pl: O, Muve powiadamia mnie że nie znajduję się na terytorium Polski.

Dobrze wiedzieć, miałem za chwilę pójść sobie zrobić herbatę ale wychodzi na to że muszę najpierw załatwić sobie lot do kraju, do kuchni.

Nawet mnie Was nie żal xD
  • Odpowiedz
@Szaft: Jeżeli jesteś w PL i tak wyświetla - to pisz na pomoc@muve.pl, żeby Cię dodali do wyjątków. Jeżeli jesteś poza PL, to nic nie poradzimy.
  • Odpowiedz
@Muve_pl: co to Muve to ja nawet nie :) W zasadzie jesteście chyba jedynym sklepem, który ma taki kontakt z jakąś społecznością. Fajnie, jednak musisz ogarnąć specyfikę wypoku :)
  • Odpowiedz
@Muve_pl: pytasz bo kojarzę się z marudzeniem czy ogarniam temat? :D

- Disciples fajna cena (15)zł

- GTA 3, SA i VC też dobra oferta. Sam chyba wezmę VC

- Max 3 za 20zł Steam?!?! No to akurat już jest świetna oferta! Poprzednie mogłyby być za 5 w takim wypadku ale przymkniemy oko :D

- szkoda że Prince of Persia nie jest na uPlay - co to jest w ogóle ten
  • Odpowiedz
@Muve_pl: GTA jest lepiej na GMG - za $6 jest GTA3, GTA:SA i GTA:VC, chociaż sam kiedyś za 30zł kupiłem GTA Complete czyli wszystkie części.

AC nie kojarzę cen, MP3 całkiem ok, chociaż chyba jeśli się brało komplet to wychodziło taniej na GMG i Amazonie.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: bo się znamy i nie wstydzę się zapytać. ;) A ten Tages, to jest jakiś dziwny twór. Taki DRM-nieDRM. Ściągasz grę przez nasz downloader, wpisujesz klucz i działa. Tyle że się nie podpina nigdzie.
  • Odpowiedz