Wpis z mikrobloga

Zanim Xavi objął Barcelone ta była w ciężkim stanie mając 8 pkt straty do #realmadryt , nikłe szanse na wygranie ligi, pucharu czy superpucharu i ciężką sytuację w Lidze Mistrzów.

Po przejęciu sterów przez Xaviego dzięki jego miłości do klubu, niezłomności i umiejętnościach trenerskich Barcelona traci do Realu 15 pkt, nie ma szans na wygranie ligi, pucharu czy superpucharu, a do tego odpadła z ligi europy, a % zwycięstw w pierwszych 30 meczach nowego trenera w Barcelonie jest najgorszy od 2002 roku, dla porównania Koeman miał 58% zwycięstw w pierwszych 30 meczach, Xavi ma 52%.

#pilkanozna #fcbarcelona #laliga #ligamistrzow
Grajox3 - Zanim Xavi objął Barcelone ta była w ciężkim stanie mając 8 pkt straty do #...

źródło: comment_1650359665FbQpl7e7P32YlQTW8XFrIa.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grajox3: Daj mu trochę czasu. Czy wy naprawdę myślicie, że z miesiąca na miesiąc po zmianie trenera drużyna nagle zacznie rozwalać wszystkich? Myślisz, że po miesiącu Dembele i inne kasztany nauczą się grania w piłkę? Przecież Klopp jakby tu przyszedł to nic by nie zdziałał w pół roku. Klopp jak przejął Liverpool to pierwszy sezon skończył na 8 miejscu i a później był dwa razy na 4 miejscu. Dopiero 2018/19
  • Odpowiedz
@Grajox3: ja, mimo ze jestem kibicem realu to zauwazylem znaczaca poprawe w grze barcelony od momentu przejecia. nie trawie go, ale widac, ze robi tam dobra robote, aczkolwiek objalk druzyne w takim momencie, ze sezon byl juz w dupie.
  • Odpowiedz
@fajq: a i tak trzeba zauważyć, że Dembele odżył za Xaviego. To oprócz Busquetsa i Pedriego chyba najlepszy, a na pewno jeden z moich 3 ulubionych, graczy Barcelony. Jeszcze jak poprawi strzał to będzie elegancko.
Nie wiem jak bardzo to związane, ale Ter Stegen też jakby lepiej bronił za Xaviego czy mi się wydaje?
  • Odpowiedz
Nie wiem jak bardzo to związane, ale Ter Stegen też jakby lepiej bronił za Xaviego czy mi się wydaje?


@thority: Trochę za wcześnie na oceny, trzeba by też w statystyki zajrzeć, ale miał ostatnio trochę bardzo ważnych i dobrych interwencji, od których zdążył odzwyczaić.
  • Odpowiedz
Zanim Xavi objął Barcelone ta była w ciężkim stanie mając 8 pkt straty do #realmadryt , nikłe szanse na wygranie ligi, pucharu czy superpucharu i ciężką sytuację w Lidze Mistrzów.


@Grajox3: Co przepraszam XD Mieli stratę 12 punktów, teraz mają stratę 15 i zaległy mecz, czyli od przyjścia Xaiego w zasadzie idą równo z Realem, do tej kolejki miał tyle samo punktów co Real w analogicznym okresie plus
  • Odpowiedz