Wpis z mikrobloga

@Alakecz Słuchaj. Wchodzi ci syndrom oblężonej twierdzy, więc zaczynasz obalać chochoła.
Nigdzie nie postawiłem znaku równości. Ja tylko zapytałem dlaczego się wypowiadasz, skoro masz 0 rozeznanie w temacie.
Sam poprosiłeś o dowód, więc ci go doręczyłem. Takowych jest znacznie, znacznie więcej. USA dopuściło się dziesiątek zbrodni wojennych. Sam twój argument, że oni nie strzelają w budynki cywilne, jest po prostu kłamstwem, bo robią to cały czas.
Nienawidź rosjii ile sobie chcesz. Też
@vipcypr8: no i czego to dowodzi? Że o zbrodniach USA jak zgwałcono 1 dziewczynkę robi się artykuł na wikipedii. Ruscy zgwałcili już tysiące kobiet w trakcie 50 dni wojny. Jeżeli dla ciebie można postawić tutaj znak równości to jesteś debilem.


@Alakecz Błąd. Dowodzi to tego, że jak media się dowiedzą, to zostają poddani pod sąd wojenny. Wiem że nie śledziłeś tej sprawy, lecz Amerykanie próbowali kryć swoich ile się tylko dało,
@PABLO__ESCOBAR: troll czy nie, jedna z ważnych różnic to choćby to, że jak tylko wyszło że USA coś #!$%@?ło, to zwykle ten temat się pojawiał nazajutrz w gazetach, robili o tym filmy i seriale, pojawiały się reportaże, podnosili to w kongresie i na kolejnych debatach prezydenckich.

Analogicznie w Rosji temat po prostu nie istnieje, zamiatany jest pod dywan. Spróbuj tam zrobić coś na wzór Generation Kill, już nie wspominając o tym
@printHelloWorld: @lewy_qtas_mitow: a co powiecie o reżimie, który morduje własnych obywateli, wsadzi cię do więzienia za Biblię, ukamieniuje za homoseksualizm, takie kraje jak UK sprzedają mu broń a oni sobie urządzają od paru lat rzeźnię cywilów w tym dzieci w sąsiednim kraju. Ale morda w kubeł bo potrzebujemy ga.... ropy, w tym wypadku akurat ropy (Arabia Saudyjska i Jemen).

Ten meme jest po prostu bezsensownie skopiowany z krajów zachodnich i