Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 29
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:03, Wtorek, 19 kwietnia 2022. Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona. Słońce wstało dziś o 05:35. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 14 godzin i 19 minut, w zenicie znajdzie się o 12:45 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:55. Ciemna noc zapadnie o 21:24, ale gwiazd można wypatrywać od 20:34.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:0...
  • 9
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Siemandero. Kto ma wolne niech wypoczywa, a kto nie to niestety, ktoś musi pracować na tych co urlopują ( ͡° ͜ʖ ͡°) miłego dnia!
  • Odpowiedz
No i po moich ulubionych świętach. Na wagę nawet nie wchodzę bo strach, ze wsi do miasta zjechałem i już mnie wszystko denerwuje. Ale baterie naładowane i można się mierzyć ze światem. Miłego dnia mirki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Dzień dobry, święta święta i po świętach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cicho, spokojnie po świętach. Wolny dzień po świętach to dobra rzecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cześć. Wstałem o 5, włożyłem chleb do piekarnika i chciałem się jeszcze zdrzemnąć ale już nie dało rady. Na szczęście dzisiaj jeszcze wolne to na spokojnie mogę wszystko ogarnąć. Zaraz jadę do Ikei po jakieś pierdoły, może buty się jeszcze uda kupić przy okazji.

Trzymajcie się ciepło bo dzisiaj trochę chłodniej z tego co widzę. Hej!
  • Odpowiedz