Wpis z mikrobloga

@rakujp: wczoraj 300 zł dostałem za 25 km - jeden więcej i chyba bym bulił tyle co ty. Cwaniaki się ustawili na końcu drogi ekspresowej, na górce, nie zdążyłem wytracić prędkości i mnie capli.
i wy nie rozumiecie, że ktoś jedzie 60 na 90 bo właśnie dlatego bo co kilkanaście metrów jest znowu zabudowany?


@DonMisiek1906: czyli nie jedzie ani dobrze, ani szybko.
Najgorzej.
I jeszcze przekonany o bezpieczeństwie, bo przecież po co się rozpędzać.
No niestety nie wiemy, gdzie szanowny pan kapelusz skręca i czy planuje tak jechać jeszcze 2 czy 25 kilometrów. Jeśli droga i warunki pozwalają, powinien być przepis o jeździe z maksymalną
@tellet: i nie przeszkadza ci, że @unkn0wn jechał 112 na 50 i że mogło tam za chwilę być przejście dla pieszych, tak? Rozumiem, że sprowokował go gość, który jechał 60 na 90 i dlatego ryzyko z zabiciem kogoś było uzasadnione? Ja bym jeszcze zrozumiał gdyby jechał dobrym autem, ale skoro nie zdążył wyprzedzić i wyhamować, żeby się zmieścić w ograniczeniu to znaczy, że jeździ złomem i jest niebezpieczny dla społeczeństwa.
i że mogło tam za chwilę być przejście dla pieszych


@DonMisiek1906: Od razu powiedz, że deptak albo żłobek, z którego mogło wybiec (oczywiście raczkując) niemowle!
Sądząc po obrazku, który zamieścił, to jest wręcz idealne miejsce dla żłobka, no max. przedszkola. W dodatku wyprzedzał ciągnik, który zasłonił mu wjazd w leśny zabudowany, czyli kolejny kretynizm w naszym kraju.
@DonMisiek1906: tak, zapiekla mnie opinia randoma z internetu co pewnie ma zloma za 10% wartości mojego w maksie ;) o ile w ogóle ma bo czytając te bzdury to mysle, że poza miastem to tylko pekaesem jezdzi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@unkn0wn: jechałeś jak nafurany, ostatnio też taki wariat mnie wyprzedzał na zakręcie w zabudowanym, a kolejny samochód przede mną w zabudowanym gdzie jest 40 km/h.
Mandat dostałeś słusznie. Jesteś z tych kierowców którzy twierdzą że lewy pas w mieście służy do #!$%@? 90
nie musimy uważać, bo nie #!$%@? jak głupi ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Vladimir_Kotkov: bez przesady - kiedyś jechałem ekspresową 110 zamiast 100 bo byłem przekonany że limit to 120 ;)
Mój błąd ale #!$%@? jak głupi bym tego nie nazwał
@Atx0937: jechał 112 i nie umie jeździć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo jedzie szybciej?
Wolę spotykać takich, przynajmniej jedzie się z nimi normalnie, bez niepotrzebnego #!$%@? się na zawalidrogów
@Atx0937: o mnie i o dziecko się nie martw. Argument w moim przypadku totalnie nie trafiony, bo jestem od zawsze zdania, że pieszy ma 100% szans, aby uniknąć zdarzenia.
Choćby jechał 200, to i tak doskonale sobie poradzę.
Bo nie leziemy jak cielęta nieświadomie przez drogę.