Wpis z mikrobloga

@LonesomeWild: Tak jak pan @kidi1 powiedział - nie przyjęło się. Jedynie Sebom wydaje się, że żyją według jakichś prostych, twardych, uliczno-więzienno-gangsterskich zasad. Dzięki temu mogą poczuć się lepsi od "frajerskiego" społeczeństwa. A prawda jest jaka jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam wychowałem się na typowym blokowisku, nigdy jakoś takie towarzystwo nie było mi bliskie, ale wiadomo - z tymi typami chodziło się do podstawówki, później
  • Odpowiedz
Czemu przyjęło się w Polsce że o prawilności i zasadach utożsamiają się ludzie którzy dosłownie potrafią się nawzajem sprzedać za 4-pak harnasia i paczke rothmansów?


Czy w innych krajach jest podobnie? Czarni z USA się nie liczą bo to inny temat

#patologiazewsi #patologiazmiasta #pytanie #rozkminy

@LonesomeWild: To cos jak etos pracy robola. Pewne grupy spoleczne musza wymyslac sobie legende i etos. Najbardziej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@LonesomeWild: mam paru znajomych adwokatów i mówią że Ci wszyscy prawilniacy od młodych suchoklatesów do większych misiów w razie czego wszyscy pięknie sprzedają :) tyle jest warte to gadanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@LonesomeWild: bo jak jesteś nikim, nic nie reprezentujesz , to takie hasła od raperów i producentów tshirtow to miód na twoje ego, tak samo jak modne ostatnio hasła patriotyczne
  • Odpowiedz
Czarni z USA się nie liczą bo to inny temat


@LonesomeWild: nieprawda, to ten sam temat. Prawilne Sebki o ktorych mowisz i gangsta czarni to ta sama grupa ludzi, roznia sie tylko miejscem zamieszkania i kolorem skory.
  • Odpowiedz