Wpis z mikrobloga

@bananowy_testosteron: a jakie ty Siedlce chamie reprezentujesz? Mieszkasz w jakiejś koziej Wólce, zbuczynie, iganiu czy innym żebraku, do Siedlec do szkoły dojeżdżasz pajacu i on Siedlce reprezentuje... Przedstaw się z imienia i nazwiska, a nie Sledlce pamietają, marlenkowy tok myslenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bananowy_testosteron: aj biedne dzieciątko z ciebie... Takie smutne i poszkodowane.... Ja to się zastanawiam co trzeba mieć w głowie, żeby żyć życiem jakiegoś menela mimo, że to dawno minęło... Ale spoko dopóki ty o mnie pamiętasz, to nic nie jest spalone ( ͡° ͜ʖ ͡°) a moje jedne 5minut minęło, drugie przyjdzie spokojnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Każda porażkę można obrócić jakoś
  • Odpowiedz
@bananowy_testosteron: upośledzona dziewczyna, katowanie jej, a ja bez wyroku, mieszkanie w pokoju u Hansa, a na moim instastories nowe meble składane do nowego mieszkania, zniszczone życie braciom i mamie, doskonały kontakt z nimi, planowanie wspólnych wakacji, codziennie rozmowy na Messenger, u Hansa w cukierni pracuje, mosty spalone a w 2020 jeżdżę na uberze w Warszawie jako kierowca, jakby nigdy nic... Stary to ty .asz zespol delbrucka czyli mitomanie, łącznie z
  • Odpowiedz