Wpis z mikrobloga

Napisałem na Pikabu kilka zdań do Rosjan, pewnie popełniając trochę błędów gramatycznych. Wiem, że nie ma to większych szans powodzenia, ale jeśli dam do myślenia jednemu, tu już było warto.
Jeśli zgadzasz się z moim przesłaniem, możesz zostawić łapkę w górę.

Jeśli ktoś potrafi i chce przetłumaczyć na rosyjski, to będę zobowiązany.

https://tinyurl.com/2bvbtd2y

#rosja #ukraina #wojna #pikabu
  • 8
  • Odpowiedz
@KikU: Uważam, że takie teksty są niepotrzebne, to są osoby karmione od najmłodszego propagandą, do zmiany myślenia potrzeba pokoleń, a nie nastu postów dziennie na forum. I tak dla zrozumienia o czym mówię... im więcej czytam postów prorosyjskich to tym bardziej jestem negatywnie nastawiona do tego kraju.
  • Odpowiedz
@KikU: idź i spróbuj przekonać do czegokolwiek pisowca karmionego TVPiS od kilku lat. A potem pomyśl sobie że kacap był tak karmiony propagandą przez całe życie w mediach, szkole i wszędzie. Tak jak i jego przodkowie.
  • Odpowiedz
@KikU: Przede wszystkim od zmiany władzy. Rosja jest zbyt duża, ludność rozbita na tak wiele terenów, że sami nie będą w stanie tego zrobić. A przed zmianą władzy na tym, by przeżyli prawdziwą biedę. Posłuchaj opowieści swoich rodziców jakie nastroje panowały po wojnie, a jak te się zmieniły kiedy Polakom nie starczało jedzenia, bo wszystko jechało do Rosji.
  • Odpowiedz
@KikU: Takie teksty są w zasadzie spoko, ale niewiele dają bo na pikabu dominują kremlowskie boty/trolle i wszelkie rzeczy związane z tagami typu Ukraina, polityka czy tam Putin są zupełnie bezwartościowe i normalni ludzie siedzą na innych tagach. Wielu zresztą uważa że z głównej pikabu zrobiła się rządowa telewizja xd. Widać to zresztą bo widzę że praktycznie nikt nie chce podejmować jakiejś dyskusji, bo im zwyczajnie nie zależy. Normalni goście z
  • Odpowiedz