Wpis z mikrobloga

@Fushnikov: chodzi sie znosnie i kilkaset metrow nie jest problemem. Pamiętaj, ze trzba kupic pedaly, buty i bloki. Ja dostalem za darmo jakies shimano deore i jestem zadowolony. Wysłałeś chyba najczesciej pilecane pedaly na wykopie.

A cos w aukcji jest wspomniane, ze bloki w zestawie, wiec git.
  • 0
@Tigermass tak wiem ze wszystko trzeba kupić więc wolę zapytać wariatów z wykopu. Kupiłem z polecenia tego tribana to i pewnie buty i sprzęt pod rower też kupie z polecenia. W sumie to obsługa roweru wyjdzie droższa niż rower haha.
@Fushnikov: no ja latam tez na tribanie 500, pedaly mam te co wyslalem to jakies chyba flagowe, ale stare, pewnie kilka lat maja. Buty mam najtansze mtb z deca. Smigam trasy 50-300km i sa ok, przebieg w nich to jakies 6000km. Moge polecic
@Fushnikov jak coś, to zwróć uwagę czy buty są kompatybilne z tymi pedałami. Sam chciałem wziąć z tego sklepu buty, na nodze leżały spoko ale potem w komentarzach znalazłem opinie że nie są kompatybilne z pedałami tymi co wymieniłeś.
  • 1
@Lewic bardzo mocno ograniczam zakupy u ruskich, rower ofc jest używany więc stricte nie kupiłem bezpośrednio od nich więc nie zaliczam tego do zakupu. Jadę akurat we wtorek tam bo muszę córce kupić płetwy i tam te dziady mają podobno jedne z najlepszych ()
@Lewic: Ja wczoraj w nich w pilke z psem gralem :-) spokojnie da sie chodzic. Tylko czesc podeszwy jest usztywniona. Takie amatorskie buty kolarskie. Mi osobiscie odpowiadaja.