Wpis z mikrobloga

Czy jest chociaz ziarenko prawdy w tym że #p0lka która miala wielu partnerów seksualnych bedzie mniej ciasna od mniej rozwiązlej kobiety ???
Patrzac na temat logicznie, wariatka p0lka ruchająca sie co sobote w klubie z randomem potencjalnie uprawia seks rzadziej niz jakas wierna i napalona na siebie wierna parka, gdzie tacy robia to zazwyczaj codziennie.
Więc?
#pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow #seks #genitalia #zwiazki #pytanie #cipsko #zwiazki #rozowepaski
Tooca_rev - Czy jest chociaz ziarenko prawdy w tym że #p0lka która miala wielu partne...

źródło: comment_16502054438UZoxkPvjBFUDSHAaHLJ0c.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Tooca_rev: Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi, faktem jest iż pochwa się "rozluźnia" po wielu stosunkach i takie kobiety są mniej "ciasne", jednak to żaden wyznacznik, nie raz byłem na roksach które były bardzo ciasne a chyba mi nie wmówisz ze bylem ich pierwszym ( ͡º ͜ʖ͡º) wydaje mi sie ze to genetyka
  • Odpowiedz
@Tooca_rev: buzdygan 22 cm here. Jedna partnerka (plus kilka div z jeszcze roksy na boku) 3 lata, segzy można powiedzieć średnio co drugi dzień, była zawsze ciasna i taka też została jak ja wymieniłem na inna, chyba że moja pałka jest zwyczajnie mała ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: o wlasnie, to też kierowało by ku konkluzji iż stwierdzenie o rozruchanych na wszystkie stronach p0lkach w które można pięść wsadzić i ledwo czują, a mikrus ponizej 22cm nie jest w stanie ich zaspokoic to... to poprostu mit!!! i nie zmieni tego nic procz genetyki, nawet karuzelowo rewolwerowy bebnowy festiwal #!$%@?ów mokebe
  • Odpowiedz