Wpis z mikrobloga

Dzisiaj bylem na silce, wszystko git, 0 bólu, zaczalem grzebac w aucie, chcialem cos okrecic, zajelo mi to 20 sekund w pozycji lezacej i od tamtej pory nawet nie moglem sie podniesc.
Boli az zatyka dech, nie moge sie zginac, siedziec, a podniesc cos z podlogi to marzenie, co moglo si ewydarzyc i co moge z tym zrobic? Do lekarza ciezko bo swieta
BOLI TUTAJ:
#fizjo #fizjoterapia #pomocy #mikrokoksy #przegryw
Pepega - Dzisiaj bylem na silce, wszystko git, 0 bólu, zaczalem grzebac w aucie, chci...

źródło: comment_1650136984kkSFMY4vNXmGkNa3XrGgsd.jpg

Pobierz
  • 21
@Pepega: dysk Ci wypadł. Ucisk na nerw - Ibuprofen i leżenie w pozycji w której najmniej Cię boli. Najlepiej leżeć na twardym, na przykład na podłodze i nogi na krześle położyć tak, aby stawy miały kąt prosty.
@Pepega: miałem dokładnie to samo tylko podczas serii martwego ciągu ( ͡° ͜ʖ ͡°) mimo bólu zrobiłem trening ale potem zaczęło #!$%@? bolić

Do lekarza ciezko bo swieta

ja sobie okolice tego miejsca masowałem/rozciągałem przez około godzinę i było o niebo lepiej. Mija trzeci dzień i już nic nie boli
@Pepega: u mnie już nie pierwszy raz taka sytuacja na martwym ciągu xd ale z tego co czytam to nie ma na to reguły jeden krzywo stanie i już zdycha
Generalnie najpierw to miejsce mocno wymasowałem wyrolowałem i potem porozciągać. Jak chcesz to na priv moge ci napisać co i jak
@Pepega: jakiego objawu nie masz ? Że Ci po nodze nie "ciągnie" ? Tam nie tylko tylko nerw kulszowy jest. Mam od L3 do S1 wszystkie 3 dyski uszkodzone to chyba znam objawy. Po świętach ogarnij ortopedę i tomograf i nie zaniedbaj bo dopiero będziesz jęczał.
@Pepega: to prawdopodobnie nerwobóle będą potrzebne ćwiczenia poziom bólu w trakcie takich ćwiczeń to skala od 1-10 to 8-10 i trzeba powtarzać ćwiczenia kilka razy