Wpis z mikrobloga

Ma ktoś doświadczenia z zerwaniem związku 7 lat lub dłużej? Kłótnie coraz częstsze i w sumie człowiek ma dość powoli ale przyzwyczaił się i razem mieszka już tyle lat że jest to wręcz niewyobrażalne.

Jakieś porady mirasy?

#zwiazki
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@papabless: bardzo dobre podejście, po rozstaniu trzeba nauczyć się żyć samemu wpierw by móc później żyć z kimś innym, bo nikt inny nie naprawi tego co jest w nas s---------e.

@kosmita: gdyby życie było takie czarno białe jak przedstawiasz to żyłoby się faktycznie łatwiej, ale także podlej.
  • Odpowiedz
@Greensy: pomysł sobie np ilu rzeczy nie robiłeś tylko dlatego że byłeś w związku i zacznij to robić
Wchodzeniem w nowy związek od razu to może zły pomysł ale przygodny s--s jeśli masz taką ochotę jest spoko
  • Odpowiedz
gdyby życie było takie czarno białe jak przedstawiasz to żyłoby się faktycznie łatwiej, ale także podlej.


@Greensy: to czekaj i nic nie rób. I nie zadawaj pytań na które nie chcesz słyszeć odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@greenbong: s--s jest dla mnie mało ważnym atutem, mam dość niskie libido.

Najważniejsze dla mnie jest poczucie jest partnerstwa, bym mógł rozmawiać z moją kobietą na przeróżne tematy, prowadzić dyskusje, debaty i nawzajem wspierać się w sferze rozwoju prywatnego.

A zamiast tego mam wygodny kącik gdzie no niby jest fajnie ale zanim się ogarnę to minie 50 lat i zostanę oziębłym Januszem co nienawidzi
  • Odpowiedz
@Greensy: dłużej niż 7. Co do porad, może być absurdalna? Kupić rower. Było dramatycznie, ale wymiana roweru wtedy to było rozsądne posunięcie. Czytaj raczej jako coś do hobby, które masz, które nie jest akceptowane do końca aktualnie, a z którego nie zrezygnujesz.
  • Odpowiedz