Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jest taka jedna #rozowypasek. Ona młodsza 10 lat. Świetnie nam się czas spędzało, widać było chemię, widziałem znaki. Prawie cały czas spędzaliśmy razem. Była świeżo po rozstaniu, codziennie wymawiała jego imię, jednak zagryzałem zęby i wpatrywałem się w nią. Na pewnej imprezie zaproponowałem związek, byłem pewny, że się uda. Jednak się nie udało. Powiedziała, że widziała jak się w niej zabujałem, jednak ona jego dalej kocha, mimo że on nie wróci do niej. No i że za stary jestem dla niej. Teraz ograniczyła kontakt. Umawia się z innymi, nie ze mną. Boli.

#przegryw #przegrywpo30tce
  • 14
Słuchałem, nawet działałem w kwestii mediacji między nimi


@matkielbi: opku jak chcesz miec szanse to lepiej od razu pokazac o co ci chodzi a nie udawac przyjaciela i pozniej sie dziwic, ze ktos nie ma ochoty. Jakbys zareagował jakby kolega ktorego dlugo znasz nagle ci oswiadczyl, że chce cie obracac i tak naprawde udawał, że byl kolega bo na cos liczył? pewnie bys pomyslal, ze jakis jebniety jest. Zostałeś własnie takim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dzięki Mirki. Lepiej mi jak się wyżaliłem. Chyba zrobię jak zalecacie. Jednak wczoraj mi powiedziała, że za parę dni jak się spotkamy, chce ze mną pogadać. Zobaczymy co będzie miała do powiedzenia
@matkielbi: niestety ale po przeczytaniu tego wąłtka coś mi mówi że będzie karmić cię nadzieją i wykorzysta Twoją słabość dla wykorzystania Twojej osoby w swoich sprawach i celach. Miej się na baczności chodź w twoim przypadku czujność będzie mocno zachwiana i uśpiona.