Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ale się #!$%@?łam, okazuje się że z #avast usunęli powiadomienia głosowe i thin client nie będzie mnie codziennie #!$%@?ł mówiąc na cały pokój o tym że baza wirusów została zaktualizowana
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SP8SKZ: niestety nie wierzę w magiczną moc Defendera bo testowałam, also używam na jednym komputerze (ten thin client, nie mogę go odłączyć ale myślę nad backup plan) Windows 7 z ESU + to jakie rzeczy robię wymaga żeby każdy z komputerów których używam miał produkt innej firmy (jak wpadnie mi network attack to może chociaż kilka stacji roboczych pozostanie czyste)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SP8SKZ: typowy penetration test, Defender sra pod siebie przy nowszych zagrożeniach i w sumie domyślam się czemu (chyba że to że pobiera bazy danych przez Windows Update to zły trop)

wiem że się poprawił ostatnio więc robiłam syntetyczne testy; 2 lata temu ransomware mi uciekło z VM i Defendera za bardzo nie obchodziło przy pełnym skanie i późniejszym teście na innym VM (ktoś to mógł odpalić przez przypadek, na szczęście nic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MlodyWilk: skończyła mi się lista AV na dobrą sprawę, Bitdefender, Malwarebytes, Trend Micro, Sophos, Norton, ESET i Avira już gdzieś były, a Kaspersky ma ode mnie bana